1464
1411
عنوان

راهنمایی میخوام راجب پسر جاری م

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 46 پست

شما بدی نکن در حق او پسربچه. براش خوب باش و مهربون تا حسادتش کم بشه جبران بشه کمبودش. اگر نشد اونوقت دور نگهش دار

مرگ یعنی تا قدمِ آخرِ عشق بروی و بگویند: بمان وصلتتان قسمت نیست☻

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

اون ۱۰سالشه به بچه9ماهه حسادت میکنه خوباگراین پسرباشمازندگی میکنه صبح زودتربلندشو تاخوابه کاراتو  بکن اون که بیدار شد کار خاصی نداشته باشی حواست به بچه باشه

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی نینی سالم و صالح ازت خواستم 
1436

معمولا هر زنی که جونشو برمیداره فرار میکنه پشت سرش میگن خیانت کرده!!!!اکثر بچه ها هم این حس حسادت رو نسبت به بچه های کوچیکتر دارن ربطی به مادرش نداره!!!سعی کن بچه رو باهاش تنها نزاری

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
امشب هم دختر طفل معصومم رو سپردم دست چند نفر که تا برگستم دیدن برای اولین بار داره به شدت گریه میکنه ...

چند وقته پدرومادرش طلاق گرفتن؟؟؟؟

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

اولا مواظب دخترت باش 

دوما بچه که پدر مادرش طلاق گرفتن تو سختی زیادیه و به مخبت نیاز داره باهاش خوب باش و مهربون مبادا بهش اخم و تخم کنی 

بعدشم تو تربیتش دخالت نکنی یه وقت که به معنای واقعی کلمه چند تربیتی میشه مادرش یه جور پدرش یه جور احتمالا خانواده هردو

اخی بچه مادر بالا سرش نبود اینطوری شده فقط باید مواڟبش باشی، یخورده باهاش صحبت کن شاید درست شد

خیلی هممون بهش میگیم ولی بدتر لج میکنه و مرموز تر کارهایی میکنه      مثلا پاشو دراز میکنه بعد مثلا حواسش نیست و میزنه به دخترم طفلی

1334
امشب هم دختر طفل معصومم رو سپردم دست چند نفر که تا برگستم دیدن برای اولین بار داره به شدت گریه میکنه ...

پ چه ریلکسی😒😒😒

شروع رژیم در شیردهی💪قد ۱۶۷🤞وزن فعلی ۵۴🤨 وزن هدف👈۶۴😍 استارت ۳۰ آبان😎من میتونم👍امروز ۱۷ آذره..رفتم وزن کشی یهو یدم شدم ۶۰ کیلو😳خیلی شوکه شدم خودمم..تو ۱۷ روز ۶ کیلو اضافه کردم😍با اراده ی کی بودم من؟☺️مونده ۴ کیلو دیگه.ماشالله چشم نخورم خخ🧿🧿🧿
نه ولی پدرش اکثرا میزارتش پیش ما  که با مادردشوهرم زندگی میکنیم

تو یه خونه؟چرا جدا نمیشید!

شروع رژیم در شیردهی💪قد ۱۶۷🤞وزن فعلی ۵۴🤨 وزن هدف👈۶۴😍 استارت ۳۰ آبان😎من میتونم👍امروز ۱۷ آذره..رفتم وزن کشی یهو یدم شدم ۶۰ کیلو😳خیلی شوکه شدم خودمم..تو ۱۷ روز ۶ کیلو اضافه کردم😍با اراده ی کی بودم من؟☺️مونده ۴ کیلو دیگه.ماشالله چشم نخورم خخ🧿🧿🧿

شما با اون بچه بدرفتاری کنی اخم کنی بی محلی کنی مطمئن باش به فکر تلافی میشه حس تنفر ایجاد نکن.به جاش با مهربونی جمعشون کن یه جا بازی کنید اجازه بده اونم تو بازی شرکت کنه باهاش حرف بزن از زبون دخترت خلاصه یه جورایی به صورت مثبت به خودت جذب کن اینجوری اصلا به بچه تم آسیب نمیزنه و باهاش دوست میشه

خیلی هممون بهش میگیم ولی بدتر لج میکنه و مرموز تر کارهایی میکنه      مثلا پاشو دراز م ...

میگم دیگه بدیش همینه همه میخوان نصیحتش کنن 

پرخاشگرو لجباز میشه بعدشم چند تربیتی 

حسادتش به بچه شما هم طبیعیه درکش کن 

1474
خیلی هممون بهش میگیم ولی بدتر لج میکنه و مرموز تر کارهایی میکنه      مثلا پاشو دراز م ...

عزیزم مواظب بچت باش، کمبود داره بچه هرکاری بزرگترش انجام بده اونم الگو میگیره فقط شما مواڟب بچتون باشید ک از رو حسادت بلایی خدایی نکرده سرش نیاره

ای وای تنهاشون نذار تا یه فکری کنین

اتفاقا یه دختر عمه داره  و کلا دو تا دختر کوچیک داریم بین نزدیکانمون        و مادرش همیشه مراقبش بود  که الان شش سالش شده

و همیشه به مادر بزرگ این پسر جاریم میگفت که این خطر ناکه و چیز های بد زیادی دیده و باید دخترن رو باهاش تنها نزارم

و خیلی آشکارا دخترش رو 1دا میزد که نره پیش اون بشینه حتی      ولی همه میفهمیدن نیتش رو

نه ولی پدرش اکثرا میزارتش پیش ما  که با مادردشوهرم زندگی میکنیم

تو یه واحد زندگی میکنید؟

گلم مواظب دخترت باش حتما ...ولی

ولی بقیه موارد رو انسان دوستانه نگاه کن مادرش به هر دلیلی رفته یا حتی خیانت کرده به بچه ربطش نده گلم و نگو رفتارش به مادرش سرزنش یه بچه گناه هست و عواقب خوبی نداره

اینکه مادرش حتی خیانت کرده ببین شوهرش چیکار کرده اون اینکارو کرده هرچند باور نکن خیلی ها به زنها انگ میبندند پس قاطعانه نگو..و طلاق هم ممکن بر هر کس اتفاق بیفته‌..

برا رضای خدا هم شده گاهی یه هدیه کوچلو بده یه کم از حس کمبود اون پسربچه جبران شه ثواب داره

اینم بدونیم که چراغ دور ور روشن باشه نورش به ماهم میرسه و محبت شما جای دوری نمیره بهرحال پسرعمو بچه شماست😊

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا فاطمه الزهرا(س) مواظب تو دلیم باش❤برا سلامتی نی نی ام صلوت تونستید بفرستید🙇.برای سلامتی نی نی خودتون ذکر (توکلت علی الله)۱۰۲۳مرتبه ؛106بار ذکر بسم ا...؛۱۴۰بار صلوات بفرستید.منم دعا کنید

کلا به همه بچه ها   و بقیه نوه ها حسودی میکنه و اگه کسی اونا رو دوست داشته باشه بدش میاد و میخواد یه آسیبی بهش بزنه        و باور کنید در این سن یه آدم هیز شده        دلم هم براش میسوزه و از بقیه بیشتر بهش لطف میکنم ولی خوب دیگه  این بچه از شکم همون مادره و هر چی تلاش کردیم بهتر نشد

کلا به همه بچه ها   و بقیه نوه ها حسودی میکنه و اگه کسی اونا رو دوست داشته باشه بدش میاد و میخو ...

عع چه حرفیه پسر نوح مگه پسر پیغمبر خدا نبود

نگو اینجور خدایی نکرده دختر خودت اگه تو موضع بچه طلاق بود اون هم کمبود محبت میگرفت دوس داشتی دربارش همچین حرفی بزنن

به پدرش بگیم ببرتش مشاور ما ایرانیا چرا تو هر زمینه ای خودمونو عقل کل میدونیم . این بچه مشاور میخواد

در اخر هم اون پسر یه بچس اشکش در بیاد با حرف یا رفتار شما . شما مدیونش میشی و بدجوری دل شکستی

1508