2410
2553
عنوان

طلسم ودعا

4319 بازدید | 110 پست

دوستان گلم چندوقتی هست برای مشکلی میخوام به دعا نویس ها مراجعه کنم ولی یکم دودلم کسی هست که ازمراجعه به دعانویس نتیجه گرفته باشه؟ حالا یاخودتون یااطرافیان

کسی که پیش دعا نویس و رمال و سرکتاب باز کن بره

کافر هست.

امام صادق(علیه السلام) به نقل از پیامبر اسلام(صلى الله علیه و آله) فرمودند: «مَنْ مَشى‏ الى‏ ساحِرٍ اوْ کاهِنٍ اوْ کَذّابٍ یُصَدِّقُهُ فیما یَقُولُ فَقَدْ کَفَرَ بِما انْزَلَ اللَّهُ مِنْ کِتابٍ»؛ (کسى که به سراغ جادوگر، یا پیش گو، یا آدم هایی که از آینده خبرمى‏ دهند، برود، و گفتار آنها را تصدیق کند، نسبت به قرآن مجید کفر ورزیده است!).[ وسائل الشيعه، ج ۱۲، ابواب ما يكتسب به، باب ۲۶، ح ۳.]

پیامبر گرامى اسلام، حضرت محمد بن عبداللَّه(صلى الله علیه و آله) فرمودند: «مَنْ تَکَهَّنَ اوْ تُکَهِّنَ لَهُ فَقَدْ بَرِءَ مِنْ دِینِ مُحَمَّدٍ»؛ (کسى که کهانت و پیش گویى کند و یا نزد پیش گو برود، از آیین اسلام برایت و بیزارى جسته است). [وسائل الشيعه، ج ۱۲،  باب ۲۶، ح ۲.]

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید برای مقطعی از زمان کارتون راه بیفته و مشکلتون حل بشه اما چون به نوعی دعوت از اجنه هست و وارد زندگیتون میشه بعد از آن مشکلات تون به مراتب بیشتر و شدیدتر از مشکلات فعلی برای شما رخ میده

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
2456

سلام به نظرم چه اون آدمایی که برا مردم دعا میکنن چه اونهایی که طلسم میکنن برا مردم همشون الکین اگ کارشون خوب بود که خودشون جایی میرسوندن، بنظرم از خدا بخواه فقط و توکل کن به خودش

خدایاشکرت که من اشرف مخلوقاتت هستم

هیچ وقت پیش دعانویس و رمال نرو

پیامبر میگه هرکسی پیش اینا بره از دین اسلام خارج میشه و باید دوباره اشهد بگه

بعدشم اونا در ظاهر کارتو درست میکنن اما در واقعیت مسیبت های بیشتری بهت اضافه میکنن

2714
خب البته طلسم درخواست از اجنه هست ولی دعا که درخواست ازخداست

دعا نویس ها معمولا میگن کارهامون قرآنی هس ول اگه به حرفاشون دقت کنی بیشتر به علوم غریبه شباهت داره

دوست منم الان درگیره یه شماره دادن با یه آقایی حرف زده کل زندگیشو براش گفته بنده خدا کف کرده . بعدم بهش گفته همزاد داری 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
دوست منم الان درگیره یه شماره دادن با یه آقایی حرف زده کل زندگیشو براش گفته بنده خدا کف کرده . بعدم ...

دعا نویس بوده آقاهه؟؟

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
دوست منم الان درگیره یه شماره دادن با یه آقایی حرف زده کل زندگیشو براش گفته بنده خدا کف کرده . بعدم ...

همزاد رو همه دارن ربطی به طلسم و جادو شدن نداره

2706