2737
2739
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12375 بازدید | 436 پست
حالا خوبی ؟نی نی خوبه؟

خودم بهترم عزیزم ان شا الله که نی نی هم خوبه اون تو🙁

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴ ماهگی

خب منم چهارماهمه پس چرا حس نکردم😟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
سلام ب روی ماهت خداروشکر

توخوبی عزیزم

2728
خودم بهترم عزیزم ان شا الله که نی نی هم خوبه اون تو🙁

خدا رو شکر نی نی هم مطمئنن خوبه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
یعنی تا اونحد چی گفت بهت مگه

توهین به خانوادم کرد کلن دنبال دعوامیگشت از اول

واه واه . با این وضعتون بچه نمیوردی بهتر بود 

با کدوم وضعمون

2738

اولا بعنوان یه مادر خییلی کارت بد بوده دوما شوهرت که اومده دنبالت دیده داری خودتو می ندازی اونم دیوونه شده دیگه مثلا پدر و مادر این بچه این‌. با حرفای خانواده شوهر می خوای خودتو بندازی زیر ماشین پس فردا چجوری می تونی از بچت دفاع کنی محکم باش 

خدا دو تا گوش داده که خییلی حرفا رو ازین گوش به اون گوش در کنی

وزن الان ۸۰💩 وزن هدف۷۰😛  هدف اول:۷۵😆
خدا رو شکر نی نی هم مطمئنن خوبه

خداکنه خوب باشه

هفته دیگه میرم واسه سونوی پیشرفته و اکوی قلبش

تا اونجا بهم نگن خوبه خیالم راحت نمیشه😔

عجب مگه نمیبینن حامله ای

ازهمین تعجب میکنم...اینا دیگه چه جور ادمایی ان که به زن حامله هم رحم نمیکنن حالامن به درک به فکر نوه ی خودشونم نیستن

ازهمین تعجب میکنم...اینا دیگه چه جور ادمایی ان که به زن حامله هم رحم نمیکنن حالامن به درک به فکر نوه ...

عزیزم ولشون کنبه فکر سلامتیه خودتو بچت باش

دستبند و پابندهای بافت ارسال به سراسر ایران.
 اولا بعنوان یه مادر خییلی کارت بد بوده دوما شوهرت که اومده دنبالت دیده داری خودتو می ندازی اون ...

خودمم میدونم کارم اشتباه بوده ولی بعضی وقتا کنترل رفتارم از دستم خارج میشه تواون لحظه اصلن نمیفهمم چیکارمیکنم بعدن به خودم میام عذاب وجدان میگیرم

2706