2737
2734
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12375 بازدید | 436 پست
وا من در این جور مواقع خودم جواب میدم شوهرمم زیر زیرکی میخنده میگه خوشم میاد کم نمیاری ..اینم اینجور ...

خوش به حالت حمایتشو حس میکنی من که هیچوقت حمایتشو ندیدم هیچوقتتت

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
قصه زندگیت خیییلی شبیه منه

توام مث منی پس😔

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احمقم دیگه اون لحظه زبونم کوتاهه فکم از عصبانیت قفل میکنه بعدن مث دیوونه ها میام اعصاب خودموخورد میک ...

عزیزم قصه نخور ان شالله که چیزی نشده منم اوایل مثل شما بودم بی زبون میشدم و بعد حرص میخوردم ولی الان تصمیم گرفتم خودم جواب همه شون را بدم و منتظر کسی نباشم ازم دفاع کنه.

فقط خدا ❤️❤️❤️
عزیزم قصه نخور ان شالله که چیزی نشده منم اوایل مثل شما بودم بی زبون میشدم و بعد حرص میخوردم ولی الان ...

دعاکن واسه بچم اجی😔

2728
متاسفانه خودم هم از نظر جسمی کامل سالم نیستم هم روحی یه مدت افسردگی شدید داشتم ازنظر جسمی هم میگرن ...

عزیزم 

ان شا الله زود خوب بشی بچه ات بیاد سر گرمت کنه 

مث من تا الان بیدار باشی تا بچه ات بخابه 

این روزا هم میگذره

پارسال بچه من بدنیا اومد خدا میدونه ک قبل از اون چقد اذیتم کردن خانواده شوهرم مخصوصا مادرشوهرم.هی شوهرمو پر میکردن و دعوا. الان خدارو شکر بعد بچم اثرشون خیلی کمتر شده شوهرم تنهام میره میاد پرم میکنن ولی دیگه مث سابق نیس هی دعوا بندازه اخم کنه تامیاد خونه بچمو شیرین کاریاشو میبینه یادش میره و اصلازیادم وقت نمیکنه مث سابق بره خونه مادرش .چون سرگرم بچس.

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
2738
توام مث منی پس😔

غصه نخور عزیزم. یمدتم تحمل کن انشاالله شمام بعدتولد نی نیت مث من ب آرامش و آسایش میرسی تو زندگیت.نمیگم الان اذیتاشون نیستا ولی خیییلی کمتره.خودم ک واقعا باورم نمیشد یروزی انقد جمعشون کنم خانواده شوهرو.😅

عزیزم  ان شا الله زود خوب بشی بچه ات بیاد سر گرمت کنه  مث من تا الان بیدار باشی تا بچه ا ...

نی نی تا الان بیدار نگهت داشته😍😄

پارسال بچه من بدنیا اومد خدا میدونه ک قبل از اون چقد اذیتم کردن خانواده شوهرم مخصوصا مادرشوهرم.هی شو ...

خداکنه شوهرمنم همینطوری بشه

غصه نخور عزیزم. یمدتم تحمل کن انشاالله شمام بعدتولد نی نیت مث من ب آرامش و آسایش میرسی تو زندگیت.نمی ...

ایشالا منم یه روز شرشونو از زندگیم کم میکنم

تازه خوابید  چند ساعت ی بار پا میشه شیر میخاد

ای جونمم😍 

چن وقتشه

مادرشوهرت خوب میدونه آخرای حکمرانیشه واسه همین تمام زورشو میزنه. بیخیال خودشونو حرفاشون باش و بخودت و بچت فک کن فقط. حتی ب کارا و حرفای شوهرتم زیاد اهمیت نده.چیزیم گفتن ک بهت برخورد خودت جوابشونو بده.

منم اوایل جواب نمیدادم اما الان جوابشونو میدم و ب شوهرمم هیش موضوعو نمیگم خیلی وقتا.

2706