2726
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12372 بازدید | 436 پست
خودت ک باید حسابی تنبیه شی فقط امشب ن

اره خیلی حماقت کردم امشب😔

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا رفتی دلت دعوا میخواس؟ تو ک خواستی بری محل ندی الکی ب شوهرت میگفتی زیر دلت پیچ میزنه یا وای حا ...

میخواستم برم کم محلی کنم یکم دلم خنک شه قبلن خیلی بهم توهین کرده همش رو دلم مونده 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2728
میخواستم برم کم محلی کنم یکم دلم خنک شه قبلن خیلی بهم توهین کرده همش رو دلم مونده 

الان خوب شد؟ اون چیزی ک خواستی شد؟ گاهی ادم مجبوره بگذره از بعضی مسایل فقط ب خاطر ارامش خودش ک متاسفانه داستان امشب برات درس عبرت نشده و فردا میخوای ادامش بدی..

😂😂😂 یه مشت بنظرت کم نیس؟ دو سه مشتم من دارم بدم بهت اگ کمو کسری بود بربزی دیگه خودت😝😝😂😂😂

من صفحه اولو خوندم والا اونچیزی ک دیدم دوسه گونی میخواست 😅😅

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
تمرین کن گلم تمیرین خیلی خوبه من خودم یه جاری داشتم خیییلی اذییتم کرد ولی من هرسری که پاچموگرفت انگا ...

به این میگن قدرت ..خیلی حال کردم باهات ..واقعا آفرین...ولی یچیزی هم بگم اسی چون بارداره الان روحیه ش با یه خانم عادی فرق داره و خدا بیامرزه مادرشو همدم میخواد ..خدا کمکش کنه شرایط سختی ولی به شوق بچه ش دیگ باید مدیریت کنه...

واقفا دلم سوخت ...هم برا خودت هم بچت .اما غصه نخور صدا قلبشو شنیدی دیگه سالمه فسقلی جونت ....اروم با ...

اخه موندم دلش واسه نوه ی خودشم نمیسوزه

چقد اینا بی مهرو عاطفن اخه😑

خانواده شوهرت اهل کجای مشهدن؟

اونا واسه تربت حیدریه ان مشهدی نیستن

این کارو نکنیا

چیکارکنم دلم اروم شه پس😟

اصلا زنگ نزن اصلا ادم‌حسابش نکن .فکر کن ی سگ‌بود واق واق کرد جواب پارس کردن سگو ک نباید داد ..بخاطر ...

چه تشبیه خوبی کردی عزیزم

واقعنم که همینطوره مثل یه سگ میمونه

چرا خواستی خودتو بکشی فقط میرفتی بیرون خیلی بی تفاوت 

نمیتونم بی تفاوت باشم اینا هربی احترامی که دلشون خواسته کردن و منم هیچ کاری نتونستم بکنم...ازخودم بدم میاد وقتی میبینم همه ی کارا و حرفاشونو بی جواب گذاشتم

چیکارکنم دلم اروم شه پس😟

ب بچت فکر کن ک میخوای صحیح و سالم بدنیا بیاریش.. تا کی دعوا با شوهر و مادر شوهر؟ تو ک نمیخوای جدا شی پس زندگیتو بساز ن اینکه با توهین و بد اخلاقی و دعوا بگذرونیش.. شوهرتو بکش سمت خودت بذار بینتون عشق باشه ن نفرت.. شاید یکم طول بکشه ولی بلاخره میاد زیر سلطه ی تو

خدانگذره ازشون ك بايك زن حامله چجوري رفتارميكنن خداورداره هرچي مادرشوهره أحمقه 

الهی امییین

2706