2703
2553
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12364 بازدید | 436 پست
سلام گلم من مامام.تا۲۰ هفته بچه تو حفره لگنه.پس لگنت محافظه براش.اگه صدای قلبش اوکی بود.و لکه بینی ن ...

باشه عزیزم مرسی از راهنماییت اجی

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
عزيزم خودتو ناراحت نكن أجي خانواده ات پشتت نيستند؟؟ الان پشيموني سودي نداره توكل بر خدا  ولي ...

نه پشتم نیستن میگن هرطوری هس باید باهاش زندگی کنی😑

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما شمارو غلط میکنیم سرزنش کنیم. حرکتتو نمیپسندیم. توهم ی انسانی و درک میکنیم که فشار روته ولی اگه ...

ناراحت نیستم اجی دلم خیلی پره خیلی😔

ایشالا که همون امام رضا مشکلتو حل کنه یا شر مزاحمارو کم کنه. من برات دعا میکنم توام هموطنمی دوس دار ...

مرسی گلم بابت دعای خیرت

2720
باشه عزیزم مرسی از راهنماییت اجی

حواهش میکنم.من در کل میگم مردها مالی نیستن که زنها بخوان به هر قیمتی شده باهاشون زندگی کرد.

ولییییی شرایط شما فرق دار

تو دیگ ماله خودت تنها نیستی یه تو راهی توپول مپل داری.به جدایی جانه من فکر نکن

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
ناراحت نیستم اجی دلم خیلی پره خیلی😔

یکم به چیزای خوب فکر کن.

من ازین جریان درمان گرفتم به توهم پیشنهاد میکنم و حتما جواب میده.

مدیتیشن گوش کنو ذهنتو رها کن به هیچی فکر نکن.

در اصل به هیچی فکر کن هیچی

@1702shadi    

دوستم دیدی اخر چیکارکرد شوهرم

من از اولشم میدونستم نمیذارن این بچه رو سالم دنیا بیارم😔

2714
من اصلن نمیتونم خونسرد باشم زودی از کوره درمیرم دست خودم نیس اخه

تمرین کن گلم تمیرین خیلی خوبه من خودم یه جاری داشتم خیییلی اذییتم کرد ولی من هرسری که پاچموگرفت انگار نه انگار تودلم آتیش گرفته بودم ولی هیچ محلی به حرفاوفحشهاش نمیدادم وهرازگاهی یک پوزخندروی لبم میاوردم وبعدش باآرامش میرفتم سمت خونه خودمون بدبختی تو یک ساختمان زندگی میکردیم ولی کم کم دیدمحلش نمیدم دست ازسرم برداشت و بیخیال شد به خدا منم مثل شمام ولی اینکاروازیکی ازآشناهامون یادگرفتم خیییلی هم جواب میده حتی روشوهرت 

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
حواهش میکنم.من در کل میگم مردها مالی نیستن که زنها بخوان به هر قیمتی شده باهاشون زندگی کرد. ولییییی ...

باشه عزیزم خودمم بخوام نمیتونم به جدایی فک کنم شرایطشو ندارم

یکم به چیزای خوب فکر کن. من ازین جریان درمان گرفتم به توهم پیشنهاد میکنم و حتما جواب میده. مدیتیشن ...

باشه ممنونم مهربون♥

من اصلن نمیتونم خونسرد باشم زودی از کوره درمیرم دست خودم نیس اخه

سعی کن ود غدا خوردنت دقت کنی کنی مثلا از خوردن غذاهای تند و چرب پرهیز کننی . شربت گلاب بخور . دمنوش گل محمدی و عرق اسطوقدوس و دمنوش گل گاو زبان برای آرامش اعصاب تاثر داره 

یکسری تمرین ها هام بر خودت انجام بده مثلا تا دیدی داری عصبی میشی یا از اون علت دور شو .یا مثلا از ۵۰ معکوس تا صفر بشمر . ده تا صلوات بفرست . برو وضو بگیر .یه لیوان آب بخور 

تمرین کن گلم تمیرین خیلی خوبه من خودم یه جاری داشتم خیییلی اذییتم کرد ولی من هرسری که پاچموگرفت انگا ...

چش عزیزم سعی خودمو میکنم خداکنه بتونم فقط

سعی کن ود غدا خوردنت دقت کنی کنی مثلا از خوردن غذاهای تند و چرب پرهیز کننی . شربت گلاب بخور . دمنوش ...

مرسی از راهنماییت اجی😔♥

2706