2410
2553
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12364 بازدید | 436 پست
مادر ایا لیاقت داره که میخاد هم خودشو بکشه هم بچرو هم ی راننده رو بیچاره کنه و خانوادشو آواره؟؟؟؟

اره من بی لیاقت ولی به همین امام رضایی که همسایشم اگه هرکدومتون جای من بودین اوضاع زندگی منو داشتین صدبار تاحالا خودتونو خلاص کرده بودین...کاش یکم دلداریم بدین ارومم کنین جای اینکه فقط سرزنشم کنین

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتي ناخواسته بوده يعني بايد با دقت بيشتري كار انجام بدن كه ناخواسته يه انسان به وجود نيارن  ا ...

روشنفكري؟؟ ببين تو همه مذاهب يه سري قوانين دارن.. مذهب من اين كار حرامه خيليم بدجور ك به چشم ديدم كسي ك اينكاري كرده لههه شده .. حالا هرچقدم مشكل داشته باشه .. ميبيني ك ميگه جلوگيري داشته و بازم حامله شده ... لدفن هر حرفيو به اسم روشنفكري بين همه پخش نكنين.. شايد اين بچه باعث عوض شدن زندگيش بشه شايد حالشو خوب كنه حال شوهرشو دهن مادرشوهرو ببنده ، شوهره بخاطرش كار كنه ياد بگيره بايد كي و كجا حرف بزنه .. بيخيالش اصن نميخام درموردش بحث كنم اميدوارم هيچ وقت اينكارو نكني و كسيو به اينكار دعوت نكني 🙏🏻

نمیخوای بگی دقیقامادرش چی گفت؟

بهم گفت تو بی پدر مادر ه.رزه اینقدی دم دراوردی که به داداش من که ازت چن سال بزرگتره سلام نمیکنی...فوشی که به خودم داد به کنار اینی که بی مادربودنمو زد توسرم داغونم کرد

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2720
نگران نباش قلبش میزنه انشاالله مشکلی نداره، کیسه آب ازش محافظت میکنه در برابر ضربه و فشار

خداکنهههه

دستتو بزار رو شکمت و تا میتونی سوره حمد بخون، تنها کاری ک میتوتی بکنی    

باشه ممنونم

مرسي مامايي مهربون اومدي😘😘😘😘😘😘😘

فدات .من یکی از مریضام در ماشینو باز کرد خودشو انداخت روی شکم افتاد گلم بچش هیچش نشد الان از درو دیوار بالا میر.اگ خدا بخواد هیچی نمیشه.

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
اره من بی لیاقت ولی به همین امام رضایی که همسایشم اگه هرکدومتون جای من بودین اوضاع زندگی منو داشتین ...

ما شمارو غلط میکنیم سرزنش کنیم.

حرکتتو نمیپسندیم.

توهم ی انسانی و درک میکنیم که فشار روته ولی اگه خودت یا بچت ناقص بشین اوضاع بدتر میشه عزیزم همه اندازه خودشون سختی رو تحمل کردن. شاید اگه یکم خونسرد تر فکر کنی راهای دیگه ایم باشه جز این کار.

جیگر منی تو من دوس ندارم کسی ازم ناراحت بشه.

2714
الهي بهت حق ميدم عصبيت كردن داغون شدي ولي خب عزيزمن به اون بچه فكركن سعي كن رفتارمادرانه داشته باشي، ...

به خودم قول دادم اگه طوریش نشده باشه ازاین به بعد رو اعصابم کنترل داشته باشم هرچند با وجود همچین ادمایی دوروبرم خیلی کارسختیه

منظورم اسی بود جانم، اخه فکر کنم نه خودش حال نرمالی داره نه شوهرش، موندم بچه دار شدنشون چیه این وسط

لطفن از تایپک برو بیرون

ازت راضی نیستم که ندیده و نشناخته قضاوتم میکنی اون دنیا جوابمو باید بدی

اره من بی لیاقت ولی به همین امام رضایی که همسایشم اگه هرکدومتون جای من بودین اوضاع زندگی منو داشتین ...

ایشالا که همون امام رضا مشکلتو حل کنه یا شر مزاحمارو کم کنه.

من برات دعا میکنم توام هموطنمی دوس دارم دغدغه نداشته باشی

عزيزم شما خودتو ناراحت نكن اميدوارم سالم باشيد هردوتون فردا يه دونه چكاپ برو أجي دعا ميكنيم صحيح وس ...

مرسی عزیزدلم فداتشم دعاکن واسم

اگه انقد شوهرت بده دفعه بعدی با کاندوم جلوگیری کن  بعدم طلاق بهتر از خودکشیه

نمیتونم طلاق بگیرم چون کسی پشتم نیس تنهامیمونم

عزیزم درکت میکنم اما جون خودت وبچت ارزشش خیییلی بیشتر از این هاست گلم توبایدبیشرمواظب خودت باشی نبای ...

من اصلن نمیتونم خونسرد باشم زودی از کوره درمیرم دست خودم نیس اخه

2706