2726
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12372 بازدید | 436 پست
خوندم گلم  ولي در هرصورت نميخواست هلش بده اونم بيافته روي شكم روي زمين  تازه بيت اخري من ...

منظورم اسی بود جانم، اخه فکر کنم نه خودش حال نرمالی داره نه شوهرش، موندم بچه دار شدنشون چیه این وسط

هرکی دروغ میگه بر پدرومادرش هزار بار لعنت از غم و غصه ی دنیا پناه میارم به اینجا اونوقت یه عده اینط ...

عزيزم شما خودتو ناراحت نكن اميدوارم سالم باشيد هردوتون

فردا يه دونه چكاپ برو أجي دعا ميكنيم صحيح وسالم باشيد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم عقل داشته باش جلو ماشین بپری چون مادرشوهرت زر زر کرده؟

چون شوهرم هیچوقت پشتم نبوده هیچوقت...تواین دنیا هیچکسو ندارم...اون از مادرم که موقع دنیا اومدن من تنهام گذاشت رف اون دنیا اینم از این...دلم دیگه طاقت این همه بدبختیو نداره

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
ناراحت نشو ،خوب منم پست شمارو دیذم ،اینو گذاشتم ،بقیه رو خوندم متوجه توضیحات شما شدم ،مسلط باش به خو ...

بدی متن اینه که لحن نداره باعث سوتفاهم میشه وگرنه من اصلا ناراحت نشدم😘

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2728
منظورم اسی بود جانم، اخه فکر کنم نه خودش حال نرمالی داره نه شوهرش، موندم بچه دار شدنشون چیه این وسط

شوهرش شكي نيست!!

ولي خودشم عصبي بود ولي نميخواست بره تو خيابون خودشو كنترل ميكرد

واااای، برو دکتررررر....  میترسیدی سر بچت نمیرفتی بی هوا تو خیابون    

دست خودم نبودم...هی ریختم تو خودم یهو فوران کردم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
اگر درد نداری و خونریزی نداری همین کافیه

خونریزی نه ولی درد دارم

چون شوهرم هیچوقت پشتم نبوده هیچوقت...تواین دنیا هیچکسو ندارم...اون از مادرم که موقع دنیا اومدن من تن ...

اگه انقد شوهرت بده دفعه بعدی با کاندوم جلوگیری کن 

بعدم طلاق بهتر از خودکشیه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
اولين جمله اي كه تاپيك تو ديدم اين بود مردك عوضي اشغال هيچي نداره!! با عرض پوزش ها ...

ناخواسته بود بخدا میخواستم سقطش کنم که تواین زندگی داغون ما نیاد همین شوهر بی لیاقتم نذاشت

من وقتی عصبی میشم دست و پام شرو میکنه به لرزیدن فکم قفل میکنه نمیتونم زیاد حرف بزنم توقع داشتم این ب ...

عزیزم درکت میکنم اما جون خودت وبچت ارزشش خیییلی بیشتر از این هاست گلم توبایدبیشرمواظب خودت باشی نباید به خاطر یک آدم بیشعور اعصابت و بهم بریزی من اگه جای تو بودم وقتی مادرشوهرت اون طوری برخوردزشت و زننده باهات میکرد راهموباخیالی میکشیدمومیرفتم تنها جواب آدمای بدبخت عقده ای یک پوزخند و سکوت مطلق اونطوری بیشتر حرص میخورن که حتی منو آدم حساب نمیکنه که جوابم و حتی بافوحش وعصبانیت بده وکم کم خودش رودیگه جرنمیده والسلام

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

سلام گلم من مامام.تا۲۰ هفته بچه تو حفره لگنه.پس لگنت محافظه براش.اگه صدای قلبش اوکی بود.و لکه بینی نداری

از هیچ چیز نتر رو پهلوی سمت چپت بخواب

آرامش از همه چی برات مهمتر

شاید افتادمت به بچه آسیبی نرسونه ولی این عصبانیت و استرس چرا

راستی یه چیزیو خواهرانه بگم.توی بارداریت هر اتفاقی افتاد ساده ازش بگدر

روحیه الانت رابطه مستقیم با جنین تو شکمت دار.میبنی بچت میاد یدنیا.نق نقو عصبی میشها

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
ناخواسته ام باشه وقتي با اين وضع اشنا بودي بايد سقط ميكردي  بحث اينده يه انسانه   با اين ...

نذاشت سقطش کنم...گف ازت شکایت میکنم بچمو بکشی😑

ناخواسته بود بخدا میخواستم سقطش کنم که تواین زندگی داغون ما نیاد همین شوهر بی لیاقتم نذاشت

عزيزم خودتو ناراحت نكن أجي

خانواده ات پشتت نيستند؟؟

الان پشيموني سودي نداره توكل بر خدا 

ولي اگه خانواده ات هواتو دارن ازش جدا شو چون از الان معلومه لياقت چيزي رو نداره

2706