2703
2553
عنوان

زیاد شدن شیر

231 بازدید | 17 پست

سلام خسته نباشید ببخشید من بچم کولیک داشت بردمش دکتر دوتا قطره دادخداروشکر بهتر شده خودمم لبنیات گاوی نمیخورم الان حس میکنم شیرم کم شده یکی از خانوم ها تو نی نی سایت گفته بودن تخم کاهو با دوتا چیز دیگه باهم بجوشانیم وساعت ۶تا۷عصر بخوریم میخواسم ببینم اون دوتا چی بوده ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سلام گلم من خودم ماما هستم.من ۸ ماهه زایمان کردم

بچم۲۸۰۰ اومد بدنیا وزن نمیگرفت .چند تا دکتر رفتم گفتن که شیر کمکی یده ولی من اصلا تو کتم نرفت

اینا رو بخور معجزه میکنه

اگ شیرت خوب شد فقط برام دعا کن

به چند نفری گفتم جواب گرفتن

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙

اولا دل درد بچه چیه؟

وقتی بچه تو شکمته رودهاش بهم چسبیدن.حالا میخواد این روده ها باز بشن.کش میاد درد دار

اولو اخرش این اتفاق میفته .درسته غذای نفاخ هوا تو رکده بچه رو زیاد میکنه

من خودم اعتقاد دارم

ولی نه اینکه چیزی نخوری

بعد یک هفته همه چی بخور

ولی برای شیرت.......آب ولرم.آب میوه.کنجد بو داده.نون خامه ای .یه پارچ شربت درست کن بزار بالای سرت تا صبح تمامش کن.سوپ جو

حتما شبا الیوان شیر با عسل بخور

سلام گلم من خودم ماما هستم.من ۸ ماهه زایمان کردم بچم۲۸۰۰ اومد بدنیا وزن نمیگرفت .چند تا دکتر رفتم گ ...

عزيزم خانوم ماما يه لحظه نبايد تاپيك بالا هموني كه عنوانش باردارم شوهرش پرتش كرده تو خيابون 

استارترش خيلي نگران بچش هست

2714
ببخشید فرقی نمیکنه چ شربتی شربت ابلیمو طوری نیس

نه.گلم من سن ایچ میخوردم.

و از همه مهم تر شیر دادن خودته 

من بچم چون ضعیف بود  زیر ۱ دقیقه سینمو ول میکرد.خودم هر ۱ ساعت بزور بهش میداد.مکیدن خیلی تاثی دار

اینو بدون که شیر۱۰ دقیقه اول ابه بعدش غذا و پروتینه که چاق کنندس

یه بالشت بزار زیر پاهات که خسته نشی و بالای۲۰ دقیقه بهش شیر بده

2706