2726
عنوان

باورتون میشه روز روشن دزد اومده خونمون همه طلاهامو برده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3011 بازدید | 85 پست

روز روشن برای یکی از همسایه هامون دزد اومده بود خودشونم رفته بودن باغ یکی از همسایه ها دیده بود دونفر وارد خونه میشن زنگ میزنه پلیس وقتی میان دزدا فرار میکنن بهشون زنگ میرنن میان میگن نتونستن جایه طلاهارو پیدا کنن زنه رفته بود طلاهارو تو یخچال فریزرشون قایم کرده بوده😂😂😂😂😂😂

خــُـ♥ـدا‌بامن‌است
روز روشن برای یکی از همسایه هامون دزد اومده بود خودشونم رفاته بودن باغ یکی از همسایه ها دیده بود دون ...

نکنه همسایه خونه عمو منی دقیقا همینجوری دزدی شده ازشون

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله جرا که نه مملکت که نیس مافامیلمون توخونشون دزد گرفتن دزده خیل راحت گفته حبسشومیکشم.

واقعا دیگه امنیت صفر شده  تازه جایی که ما میشینیم مثلا یه منطقه ی خوب  امن هستش

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ولی خیلی جالبه نه چه شباهتی😂

آره اونام دقیقا رفتن سیزده بدر باغ همسایه شون زنگ زده وقتی اومدن خانومش سریع رفته سراغ فریزر طلاهاشو لابلای پنیر پیتزاها میذاشته 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
واقعا دیگه امنیت صفر شده  تازه جایی که ما میشینیم مثلا یه منطقه ی خوب  امن هستش

واقعا هرجی فکر میکنم تو کتم نمیره که یه عده اینقدر زحمت بکشن کار کنن بعدیه عده دیگه راحت بیان بدزدن اگه ۴تاشونو دستاشون قط میکردن دیگه جرات نمیکردن تو زندان راحتن به خدا هم موادشون به موقع بهشون میرسه هم براشون یه سرپناهه

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
واقعا هرجی فکر میکنم تو کتم نمیره که یه عده اینقدر زحمت بکشن کار کنن بعدیه عده دیگه راحت بیان بدزدن ...

من یادمه بچه بودم یکی رو آورده بودن تو محله .روبرو خونه ایی که دزدی کرده بود چهار انگشتشو قطع کردن. مگه دردی کمتر شد؟ نه الان جریتر شدن. باید از ریشه حل بشه. اونجوری صورت مسئله فقط حل میشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خونه ی مارو ۲ سال پیش دزد زد پلیس بعد ۷،۸ ماه پیدا کرد😊 درسته بی عرضه ان ولی بعضی وقتا ادمو سورپرای ...

چجوری پیداش کردند اموالو پس داد؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞