2726
عنوان

باورتون میشه روز روشن دزد اومده خونمون همه طلاهامو برده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3011 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه این حرفو میگن به همه مشکوکم

گلم دوست منم دزد اومد خونش پول برد

بعدا کشف شد دزد برادرشوهرش بوده... وقتی اینا سفر بودن اومده و ترتیب خونه رو داده... از دوربینای مدار بسته ی همسایه بغلیشون دیده بودن این از درحیاط اینا اومده بیرون

2728
کشوی کمدم.فک کن.منه احمق.چه میدوستم.از پله فرار اومدن.پله فرارمونم قفل نبود ببین چرا خریم ما

چطور جای طلاهاتو میدونستن ب احتمال زیاد آشنا هستن

خونه ماهم دزد زد طرف آشنا خیلییی نزدیک بود اصن فکرشم میکردیم اون باش..

خونه بودین اومدن؟؟؟

بچه کع بودم تو مدرسه بغل دستیم صدتومن گم کرده بود گریه میکرد دلم سوخت صدتومن هفتگیمو یواشکی از کیفم درآوردم انداختم زیر..معلم بعدکلاس منو نگه داشت بهم گفت دیدم پولشو از تو کیفت درآوردی انداختی زیرمیز..هر چقد توضیح دادم باورش نشد..بغل دستیم جاشو عوض کرد..همه م بهم گفتن دزد..:)
همه این حرفو میگن به همه مشکوکم

والا من هرکیو دیدم دزد اومد خونش پلیس گفته اشنا بوده:))) نمونش خودمون

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

دزد خونه مامانمینا اومده بود زمانیکه مادرم شیمی درمانی میکرد ... دزد دوست صمیمیش بود ... از کلید خونه ساخته بود

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
چطور جای طلاهاتو میدونستن ب احتمال زیاد آشنا هستن خونه ماهم دزد زد طرف آشنا خیلییی نزدیک بود اصن فک ...

طلایاب دارن بابا وگرنه جای طلاهارو ک هرکسی جز فامیل درجه یک نمیدونه حرفا میزنین

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
دزد خونه مامانمینا اومده بود زمانیکه مادرم شیمی درمانی میکرد ... دزد دوست صمیمیش بود ... از کلید خون ...

بدترش ترسه.الان من چجوری خونه تنها بمونم با یه بچه کوچیک.وقتی شوهرم نباشه

2706