2726
عنوان

اونایی که با شوهر بی ملاحضه سر و کار دارن بیان کمک 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 35 پست

شوهرمن  ک دیگه شورشو دراورده امشب سر یه دوتا مسئله کوچیک جلوی خانوادش سرم داد زد و چرت و پرت گفت بعدم اومدیم خونه بخاطر بیشعوریش ی کم دیگه زر زد و گرفت خوابید قبلشم بهم گفت برو لباس کارامو بشور 

آخه لباس مکانیکی با اون حجم از روغن موتور و گیریس و بنزین ک بهش چسبیده من جون دارم اونو بشورم بخدا از صب تا شب دخترم بغلمه تنهایی تمام کارای خونه رو میکنم مچ دستم استخون اضافه آورده شبا از درد کتفم که بخاطر بغل کردن دخترمه خوابم نمیبره بعد دو ساعت تو حموم لباس براش شستم .لعنت به هر مردی ک به زن ظلم میکنه و قدر زحمت زنشو نمیدونه من از صب تا شب عین کلفت کار میکنم با یه بچه ی نق نقو و کنه اونوقت همیشه با این جمله مواجهم :::  مگه چیکار کردی صب تا شب میخوری میخوابی اون وسط یه لقمه غذا هم درست میکنی 😐😐 حسرت ب دلم موند یبار بهم بگه تو هم تو این زندگی داری زحمت میکشی یا اصلا بهم بگه خسته نباشی 😔

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
شوهرمن  ک دیگه شورشو دراورده امشب سر یه دوتا مسئله کوچیک جلوی خانوادش سرم داد زد و چرت و پرت گف ...

نمیدونم چرا نمیفهمن...

امروز اومده ساعت ۵ ظهره من از جام نمیتونستم تکون بخورم ی ذره آب هم نخورده بودم میگه خسته نباشی انقدر میخوابی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم چرا نمیفهمن... امروز اومده ساعت ۵ ظهره من از جام نمیتونستم تکون بخورم ی ذره آب هم نخورده بو ...

همه از خانواده شوهر مینالن من از خود شوهرم واقعا دیگه بریدم چندرغاز درامد داره باهمون میسازم نه میخرم نه میپوشم فقط برای بچه و خونه خرجش میکنم اونوقت دم به دقیقه میگه از سرت هم زیادیه اگه بگم چرا فلان مبلغ از حقوقت کم شده میگه به تو ربطی نداره اونوقت تا کم میاره میاد سراغ من و هرچی هست ازم میگیره من تا الان هرچی داشتم از طلا بگیر تا پس انداز و ... همه رو برای حل مشکلاتش بهش دادم اما اون هروقت بهش گفتم برای فلان کار فعلا هزینه نکن مشکلات دیگه ای داریم میگه بتو ربطی نداره دخالت نکن 😧 خسته شدم از یه زندگی بدون محبت ک توش فقط حکم یه کلفت رو دارم با یه مردی ک هرچی بیشتر میرم سمتش بیشتر خودشو میگیره باورت میشه دوسنداره حتی حرف بزنم باهاش یا وقتی باهاش شوخی میکنم داد میزنه ک به من دست نزن 😔

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
تو اصلا دنبال راه حل گشتی تا حالا؟

باهاش حرف زدم با زبون خوش گفتم اینجوری اونجوری ولی فایده نداشته فقط بدتر کرده فقط لج میکنه دعوا و کم محلی که هیچ فکرش و نکن جواب نمیده

2706