2703
2553

من دو روزه مریضم همش معده ام همه چیو پس میزنه دوروزه بجز آب هیچی نخوردم بعد شوهرم گیر داده که امشب باید با مامانشینا بریم باغ اونا. با اینکه میدونه مامانش ی استکان هم ور نمیداره و از جاش تکون نمیخوره. حالا رفتیم اونجا همه کارا رو دوش منو جاری‌م بوده بعد من ک شام نتونیتم بخورم حالم بد شد رفتم تو حیاط جاربمو فرستاده دنبال حتی خودش زحمت نداد بیاد بهش ی سیب داوم مبگم اینو برام قاچ کن بخورم سیبو با چاقو داد دستم😑😑دیگه دید حالم خیلی بده برگشتنی منو برده دکتر اومدیم خونه الان میگه برو برام میوه بیار بخورم بعدش لباسمو اتو کن فردا میخوام بپوشمش خودشم نشسته جلو پلستیشن gta بازی میکنه

شما با شوهر بی ملاحضتون چیکار میکنین؟ چجوری باهاش رفتار میکنین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
عاخه هی سازش میکنم پررو تر میشه. تازه ۶ ماهه عروسی کردیم اینجوریه خدا ب دادم برسه

خدا کمکت کنه ایشالله من واقعا درکت میکنم چون خودم تو این شرایطم خیلی سخته جز صبوری کاری نمیشه کرد😔البته من دیگه بریدم

میدونید چی بیشتر منو ناراحت میکنه؟؟ مامانش میگه دکتر نبرتش دکترا نمیفهمن...الکی دارو نده بهش این هیچ ...

از مادر شوهر که جز این انتظار نمیره.مردا حرف خودشونو میزنن بعدشم راحت بدون فکرو خیال میخوابن.حالا تو خودتو بخور

2706