1464
1459

من دو روزه مریضم همش معده ام همه چیو پس میزنه دوروزه بجز آب هیچی نخوردم بعد شوهرم گیر داده که امشب باید با مامانشینا بریم باغ اونا. با اینکه میدونه مامانش ی استکان هم ور نمیداره و از جاش تکون نمیخوره. حالا رفتیم اونجا همه کارا رو دوش منو جاری‌م بوده بعد من ک شام نتونیتم بخورم حالم بد شد رفتم تو حیاط جاربمو فرستاده دنبال حتی خودش زحمت نداد بیاد بهش ی سیب داوم مبگم اینو برام قاچ کن بخورم سیبو با چاقو داد دستم😑😑دیگه دید حالم خیلی بده برگشتنی منو برده دکتر اومدیم خونه الان میگه برو برام میوه بیار بخورم بعدش لباسمو اتو کن فردا میخوام بپوشمش خودشم نشسته جلو پلستیشن gta بازی میکنه

شما با شوهر بی ملاحضتون چیکار میکنین؟ چجوری باهاش رفتار میکنین؟

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1475
1334
عاخه هی سازش میکنم پررو تر میشه. تازه ۶ ماهه عروسی کردیم اینجوریه خدا ب دادم برسه

خدا کمکت کنه ایشالله من واقعا درکت میکنم چون خودم تو این شرایطم خیلی سخته جز صبوری کاری نمیشه کرد😔البته من دیگه بریدم

میدونید چی بیشتر منو ناراحت میکنه؟؟ مامانش میگه دکتر نبرتش دکترا نمیفهمن...الکی دارو نده بهش این هیچ ...

از مادر شوهر که جز این انتظار نمیره.مردا حرف خودشونو میزنن بعدشم راحت بدون فکرو خیال میخوابن.حالا تو خودتو بخور

1474

شوهرمن  ک دیگه شورشو دراورده امشب سر یه دوتا مسئله کوچیک جلوی خانوادش سرم داد زد و چرت و پرت گفت بعدم اومدیم خونه بخاطر بیشعوریش ی کم دیگه زر زد و گرفت خوابید قبلشم بهم گفت برو لباس کارامو بشور 

آخه لباس مکانیکی با اون حجم از روغن موتور و گیریس و بنزین ک بهش چسبیده من جون دارم اونو بشورم بخدا از صب تا شب دخترم بغلمه تنهایی تمام کارای خونه رو میکنم مچ دستم استخون اضافه آورده شبا از درد کتفم که بخاطر بغل کردن دخترمه خوابم نمیبره بعد دو ساعت تو حموم لباس براش شستم .لعنت به هر مردی ک به زن ظلم میکنه و قدر زحمت زنشو نمیدونه من از صب تا شب عین کلفت کار میکنم با یه بچه ی نق نقو و کنه اونوقت همیشه با این جمله مواجهم :::  مگه چیکار کردی صب تا شب میخوری میخوابی اون وسط یه لقمه غذا هم درست میکنی 😐😐 حسرت ب دلم موند یبار بهم بگه تو هم تو این زندگی داری زحمت میکشی یا اصلا بهم بگه خسته نباشی 😔

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
شوهرمن  ک دیگه شورشو دراورده امشب سر یه دوتا مسئله کوچیک جلوی خانوادش سرم داد زد و چرت و پرت گف ...

نمیدونم چرا نمیفهمن...

امروز اومده ساعت ۵ ظهره من از جام نمیتونستم تکون بخورم ی ذره آب هم نخورده بودم میگه خسته نباشی انقدر میخوابی

1457