2703
2553
عنوان

شیطنت یابیش فعالی

93 بازدید | 14 پست

سلام دوستان. خواهش میکنم اگه کسی تجربه ای داره بهم بگه. من یه پسر دارم که دوماه دیگه ۴،سالش میشه. ازاولم شیطون بود ولی الان چند وقته که خیلی بد شده. همه رومیزنه. سروصدا میکنه. لجبازی میکنه. گریه میکنه. البته یه روزایی هم خوبه فیلم میبینه. بازی میکنه. هوششم خیلی خیلی خوبه.

امروز رفته بودیم جایی مهمونی هی به بچه جاریم میگفت بیا بازی کنیم اونم گوش نمیداداینم گریه میکرد. مادر شوهرم گفت بچت بیش فعاله ذهنمو درگیر کرده. میگم نکنه واقعا بیش فعال باشا بچم

بیش فعالی رو مشاور و روانشناس میتونه تشخیص بده.

قرار نیست اگه بچه فضولی و شیطنت کرد فوری بگیم بیش فعاله.

معمولا پسربچه ها تو این سن به شدتتتتتت لجبازی و شیطنت میکنن

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چطور؟زردی چ تاثیری داره؟

ببینین تو طب سنتی به بچه هایی که اصولا شیطنت و عدم تمرکز دارن و مشکوک به بیش فعالی هستن میگن دچار صفرای غالب هستن، با اصلاح تغذیه درمان میشن و تمرکز شون عالی و تحرک شون هم کمتر میشه و البته بچه های فوق العاده باهوشی هم هستن

بیش فعالی رو مشاور و روانشناس میتونه تشخیص بده. قرار نیست اگه بچه فضولی و شیطنت کرد فوری بگیم بیش ف ...

همیشه هم لجبازی نمیکنه ها. ولی امروز که اینجوری بهم گفتن. همش دارم گریه میکنم میگم نکنه بچم مشکلی داره

2714
همیشه هم لجبازی نمیکنه ها. ولی امروز که اینجوری بهم گفتن. همش دارم گریه میکنم میگم نکنه بچم مشکلی دا ...

وای گریه چرا 

الکی به خاطر یه حرف خودتو ناراحت نکن

تازه خودت میگی که همیشه فضولی نمیکنه

اگه خیلی نگرانی ببرش پیش مشاور و روانشناس کودک

اما به نظر من که بچه ت نرماله

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ
نه پیش فعال نیست وقتی فیلم نگاه میکنه و گاهی ارومه نیست بازم تو گوگل درباره علایمش سرچ کنید  ب ...

فیلم نگاه میکنه. حتی یه وقتایی یه سینمایی کامل نگاه میکنه وبرای منم تعریف میکنه

وای گریه چرا  الکی به خاطر یه حرف خودتو ناراحت نکن تازه خودت میگی که همیشه فضولی نمیکنه اگه ...

من خیلی زودرنج وحساسم. رو پسرم خیلی خیلی حساسم. فکربه اینکه کوچکترین مشکلی داشته باشه. دیوونم میکنه

نمیدونم روانشناس خوب تو شهرمون کی هست

فیلم نگاه میکنه. حتی یه وقتایی یه سینمایی کامل نگاه میکنه وبرای منم تعریف میکنه

نه پیش فعال نیست 

حتما علایم رو تو گوگل سرچ کنید 

پسر عمو من اسبا بازی هاشو همه رو خراب میکرد اثلا غذا نمیخورد فیلم نگاه نمیکرد تو هر عروسی دعوا راه مینداخت 

اسباب بازی هاشو از طبقه سوم پرت میکرد پایین 

یا میرفت داهات گاو رو می اورد خونه 

اصلا یه چیز افتضاح بود هیچ کس باهاش نمیتونست 

2706