2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا براي منم همينه هردفعه ميگن مگه بابات شاخ غول شكسته جهاز داده جيگرم آتيش ميگيره اونوقت جاريم ده ...

برا خنک شدن جیگرت و سوزش اونا سیسمونیو خودت بگیر و بگو تصمیم هردومون همینه .من روزی ک فهمیدم باردارم رفتم ب مادرشوهرم گفتم بعدشم لباس گرفتیم بردیم نشون بدیم گفتم منو محسن تصمیم گرفتیم کل وسیله هاشو خودمون بگیریم البته بیشتر نظر محسنه دوس داره خودش بگیره ...دلم خنک شد 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728
من از این تختا گرفتم، بچم ۶ماهشه، هنوز یروز هم توش نخوابیده

اگه بخوابه ک یکم بزرگتر بشه میخوابه .الان ی گهواره میخواد بره کنار تخت خودت پیشت باشه .تخت بعد دوسال 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
اگه بخوابه ک یکم بزرگتر بشه میخوابه .الان ی گهواره میخواد بره کنار تخت خودت پیشت باشه .تخت بعد دوسال ...

من خودمم تختمو بعد چهار سال هنوز استفاده نكردم اصلا نميتونم رو تخت بخابم بخاطره تلويزيون با شوهرم تو پذيرايي ميخابيم اخه ما تا نصفه شب فيلم ميبينيم

من از این تختا گرفتم، بچم ۶ماهشه، هنوز یروز هم توش نخوابیده

از همین الان بچتو جدا کن

بچه باید از ۶ ماهگی جدا بخوابه

میتونی یه مدت روزها بزاری تو تختش تا عادت کنه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اگه بخوابه ک یکم بزرگتر بشه میخوابه .الان ی گهواره میخواد بره کنار تخت خودت پیشت باشه .تخت بعد دوسال ...

فعلا که رو تخت خودمه، چون شب تا صبح چندبار شیر میخوره

امیدوارم حاجت دلت با حکمت خدایت یکی باشد...
از همین الان بچتو جدا کن بچه باید از ۶ ماهگی جدا بخوابه میتونی یه مدت روزها بزاری تو تختش تا عادت ...

بعضی وقتا تو گهواره میزارم ولی زود بیدار میشه شیر میخواد

امیدوارم حاجت دلت با حکمت خدایت یکی باشد...
چقد خوب شوهرت چي گفت؟

ققبلش یکم رو مخ شوهرم کار کرده بودم و گوشش پر بود 😃😃

اونجام مادرشوهرم تا جواب داد ک اخه شما جوونین و گناه داره محسن این همه خرج بچه کنه ...ی هندونه دادم زیر بغل شوهرم نگاش کردم گفتم بچه باباش زنده باشه ماشالا بابا داره مث کووووه ...سرش سلامت ..نیازی ب کمک کسی نیس تا منو باباش هستیم 😆😆😆😆

هیچی دیگه هندونه هه جواب داد وشوهرم گف اره مامان من دلم نمخواد خرج بچمو پدربزرگش بده گناه داره خودم عرضه هزینه بچه رو حتما داشتم ک خواستم پدر بشم 😎😎😎و اینگونه مادرشوهرم مث ی بادکنک ک بش سوزن بزنی فسش در رفت 

این اشتباهه

بچه رو باید از ۶ ماهگی آروم آروم جدا کرد

دیگه نهایت تا یه سالگی باید تنها تو اتاقش بخوابه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706