2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به شوهرم ميگم سرويس تخت شو ديدم ٢/٥اينا رو بابام بخره بقيشو ما ميخريم با پرويي ميگه مگه لنگ ٢/٥هس ...

پررویی نیس بزار بخره ...

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728
من ۵ ماهمه .رسم سیسمونی داریم اما گفتم همشو خودمون میخریم نمخواییم هم خیلی سنگین خرید کنیم .لحاف تشک ...

کل سیسمونی ۳۵۰۰؟

چیا گرفتی انقدر خوب شده

برای من ۱۵ میلیون شد البته ۵ تومن‌سرویس چوبش شد

کلا چیز خاصی هم نگرفتم ولی بازم‌گرون‌دراومد

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
عزیزم بجای تخت چی میگیری؟ من موندم چی بکیرم  تخت کودک کهواره کودک نوجوان

گهواره میگیرم ک داخلش ۹۰ سانت باشه تا یک سال و نیم بخوابه توش .بعدش براش سرویس خواب بگیرم چون بلاخره تا دوسال ک پیش من میخوابه ...هم اینکه موقع جدا کردن اتاقش میگیرم ک یکمم تشویق شه برا ذوق تخته بره تنها بخوابه  😃😃😃

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

منم دقیقا کار شما را کردم. اکثرا خودم خریدم ولی گفتم مادرم خریده. با اینکه وضع پدرم خوبه ولی پول نداد مامانم تقصیری نداشت تا حدی که خودش میتونست حدود ۲ تومن خرید کرد. سر جهیزیه هم همین بودم. اصلا هر کاری میکنم دلم باهاشون صاف نمیشه. الان دادشم‌میخواد زن بگیره  نمیدونم چطوری میخوای تو روی من‌نگاه کنند و برای بچه اون و ازدواج اون خرج کنند. از نظر من به شوهرت رک بگو

2738
کل سیسمونی ۳۵۰۰؟ چیا گرفتی انقدر خوب شده برای من ۱۵ میلیون شد البته ۵ تومن‌سرویس چوبش شد کلا چیز ...

نوشتم صفحه قبل ...اره جنس خیلی ارزون  بنجل و چینی هم نگرفتم والا .اکثر وسیله هاش تا الان weeهست و لباساشم ترک یا ایرانی خوب ...فقط گشتم جای خوب و مناسب پیدا کردم و فقط هم ضروریا رو گرفتم 

کالکسکه نمیگیرم و تخت فرش و پرده هم داره اتاق بچگونه نیس اما دوساله زدم حیفه والا ...😃😃 براش لباس ...

چقد خوب شده مباركت باشه عزيزم ميگم به نظرتون سرويس غذا خوريش چيني ها بهتره يا آركوپال؟

مال منم ۱۳ میلیون شد ۴ میلیون سرویس خوابش بود

خیلی همه چیز گرون شده من‌تعجب کردم گفت با سه و نیم همه چیز میگیرم

البته من‌رو مارک‌وسیله ها هم حساس بودم

بازم میگم‌چیز زیادی هم نخریدم ولی انقدر شد

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
منم دقیقا کار شما را کردم. اکثرا خودم خریدم ولی گفتم مادرم خریده. با اینکه وضع پدرم خوبه ولی پول ندا ...

نميخام خانوادم پيش شوهرم خراب بشن 

الان يه مقداري پس انداز دارم ميخام برم تيكه تيكه بخرم بذارم كنار 

نوشتم صفحه قبل ...اره جنس خیلی ارزون  بنجل و چینی هم نگرفتم والا .اکثر وسیله هاش تا الان weeهست ...

خب من wee نگرفتم‌ اونت و چیکو گرفتم

یه خورده حساسیت نشون دادم‌رو خرید وسیله ها

2706