1472
1459
لباس نگیر کلا. چون نمیدونی در چند ماهگی چه فصلی میشه. به نظر پول جمع کن اصلا هیچی نگیر. اگر شد اسباب ...

أسباب بازي و دكوري و كالسكه كرير اينا رو بيشتر ميخام بگيرم

درسته خب مارک گرفتی .ولی خب مثلا کریر ۴ میلیونی هم هس .کریر ۳۰۰ تومنی هم هس ...خواهرم گود بیبی گرف و ...

خب تو همین ۶ ماه راحتی بچه مهمه

انشاالله بچه هامون سالم و سلامت باشن

مهمترین چیز همینه

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

هميشه بايد سركوفتش رو سرم باشه اخه باباي من جهيزيه خوبي بهم داده اخه 

سال ۹۵ ..کلی جهاز بردم بهترین دودست مبل .تخت و سروریس چوب منبت تمام دست  فرش دست باف کلا ...و همه چی کامل ...مادرشوهرم وبقیه حتی ی بار ی باااااااااار ی تشکر نکردن جاریم خودشو اورده فقط جررات نداره بگه بالا چشت ابرو ....تازه ب من گف چیزی نیاوردی در مقابل خانواده ما ...دوماد نزاشتیم حتی ی استکان بخره در حالیکه !!!

پشت دستمو داغ کردم نزاشتم مامانم برا منو دوماد کادو طلا بده سر عروسی و بعدش و الانم ب شوهرم گفتم یا عرضه بچه اوردن داریم یا بی عرض ایم ک باقی خرجشو بدن ...منتم نداره ...هر کاری کنی بده کاری و اونا طلب کار ...کل طایفه شون ی ماشین ظرف شویی ندیده بودن اومد برام زر زد .الان پسرش بخره جیگرش حال بیاد ...

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
1436
خیلی همه چیز گرون شده من‌تعجب کردم گفت با سه و نیم همه چیز میگیرم البته من‌رو مارک‌وسیله ها هم حساس ...

نه والله من زبادم حساسیت نشون ندادم و سخت نگرفتم به خانوادم ولی خیلی چیزا گرون بودن

شما كرير و كالسكه رو چه ماركي گرفتي جنسش خوب بود؟

دلیجان .اره خوبه و بدنه فلزی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
سال ۹۵ ..کلی جهاز بردم بهترین دودست مبل .تخت و سروریس چوب منبت تمام دست  فرش دست باف کلا ...و ه ...

والا براي منم همينه هردفعه ميگن مگه بابات شاخ غول شكسته جهاز داده جيگرم آتيش ميگيره اونوقت جاريم ده سال پيش ٧٠ميليون برادر شوهرم جهاز زنشو خريد اورد 

1432
والا براي منم همينه هردفعه ميگن مگه بابات شاخ غول شكسته جهاز داده جيگرم آتيش ميگيره اونوقت جاريم ده ...

برا خنک شدن جیگرت و سوزش اونا سیسمونیو خودت بگیر و بگو تصمیم هردومون همینه .من روزی ک فهمیدم باردارم رفتم ب مادرشوهرم گفتم بعدشم لباس گرفتیم بردیم نشون بدیم گفتم منو محسن تصمیم گرفتیم کل وسیله هاشو خودمون بگیریم البته بیشتر نظر محسنه دوس داره خودش بگیره ...دلم خنک شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
من از این تختا گرفتم، بچم ۶ماهشه، هنوز یروز هم توش نخوابیده

اگه بخوابه ک یکم بزرگتر بشه میخوابه .الان ی گهواره میخواد بره کنار تخت خودت پیشت باشه .تخت بعد دوسال 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بخوابه ک یکم بزرگتر بشه میخوابه .الان ی گهواره میخواد بره کنار تخت خودت پیشت باشه .تخت بعد دوسال ...

من خودمم تختمو بعد چهار سال هنوز استفاده نكردم اصلا نميتونم رو تخت بخابم بخاطره تلويزيون با شوهرم تو پذيرايي ميخابيم اخه ما تا نصفه شب فيلم ميبينيم

من از این تختا گرفتم، بچم ۶ماهشه، هنوز یروز هم توش نخوابیده

از همین الان بچتو جدا کن

بچه باید از ۶ ماهگی جدا بخوابه

میتونی یه مدت روزها بزاری تو تختش تا عادت کنه

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
1331