1818
1823

جان

خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس  اسم پسرمو گذاشتم امیرعباس 😍خدایا به پسرم سلامتی بده خدایا شکرت نی نیم به دنیا اومد❤❤

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

جان

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
1825
1841
باردار نیستی میخوای خرید کنی؟هنوز که نمیدونی بچه جنسیتش چیه😐

اره ولي هم ذوق دارم هم ميترسم مامانم همه چي نخره پيشه شوهرم شرمنده شم ميخام قايمكي بخرم بذارم كنار

نمیشه ک باید جنسیت و فصل تولد بچه رو بدونی بخصوص برای لباس میتونی کالسکه و روروئک و اینا رو بگیری ی ...

مینی واش چقدر ب درد میخوره ؟

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
1794
اره ولي هم ذوق دارم هم ميترسم مامانم همه چي نخره پيشه شوهرم شرمنده شم ميخام قايمكي بخرم بذارم كنار

مگه وظیفه مامانته عزیزم

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
1718