2737
2734

من حاملم تو شهر غریب خیلی تنهام خیلی کسی نمیبینم غیر شوهرم بهش میگم بیا بریم بیرون نمیاد امشب سرسفره گفت اتفاقه دیگه بریم یه چیزی بشه نمیدونم فازش چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بیا ی چی بگم ذهنتو درگیر کنم بچه خوشگلو باهوش میخای یا ن برو اینتزنت درمورد ویتامینای ک تاثیر میزار ...

خدایی خیلی درگیر اینم😂😂من خودم ابروهای کم پشتی دارم میترسم دخترمم ب خودم بره😐

یه روحیه شادم میخوام دیگه

این حرفا چیه عزیزم نگران چیه؟؟؟ مگه این همه زن تو دنیا حامله شدن همه تو خونه زندونی شدن. اینجوری که پیش بری افسردگی میگیری. افسردگی بعد از زایمان خیلی سخت خوب میشه. به نظر من شوهرت رو خودش نمیذاره تو رو با این سر و وضع و شکم ببره بیرون. به نظر من یه مدت برو پیش خانوادت هم روحیت بهتر میشه هم با مامانت راحت برو بیرون بگرد

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
این حرفا چیه عزیزم نگران چیه؟؟؟ مگه این همه زن تو دنیا حامله شدن همه تو خونه زندونی شدن. اینجوری که ...

اره دقیقا همینطوره مثلا میگم بیا بریم خونه دوستات میگه خودت برو پیش خانومش بشین برگرد من نمیام میدونم خجالت میکشه خونه مامانمم راهم خیلی دوره با اتوبوس باید برم واقعا سختمه

2706