2726
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29435 بازدید | 5972 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰۰ تا۲۰۰

من لباس شيك دوس دارم 

مثلا يكي بهم كفش خوشگل بده خيلي خوشحال ميشم 

هركي يه نظري داره منم دوستتو نميشناسم شايد دوس نداشته باشه كسي براش لباس بگيره يا همون نقره و بدليجات ك بچه ها گفتن  حالا باز خودت ميدوني 

من لباس شيك دوس دارم  مثلا يكي بهم كفش خوشگل بده خيلي خوشحال ميشم  هركي يه نظري داره منم ...

مرسی عزیزم پیشنهاداتون خوب بود ..بدلیجات خودمم نمیپسندم اخه شاید خوشش نیاد.ولی انگشتر نقره و مجسمه دکوری و اینا خوب بود.شنبه میرم بازار.

2728

سلام بچه ها چطورین خوبین صب بخیر 

و خبرا منو نمیبینین خوشین؟ ❤❤

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
کجایی لعنتی چرا نیستی دیوونه شدم از بس دنبالت گشتم بقران

سلاااام😄

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سلام عزیزم چطوری خوبی  خودتی یعنی؟؟باورم نمیشه بخدا  خداوکیلی خودتی؟؟

خوبی کلااااااج نازنینم دلم برات تنگ شده بووووووود که 😈💜💜💜💜

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
خوبم خداروشکر  تو خوبی  وای نگو نامرد میدونی چقد دنبالت گشتم 😔😡😡

من كلا نبودم

شماها همه يهو غيبتون زد تارومار شدين😕

2706