عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29435 بازدید | 5972 پست

راستی حمیده صدات کنم یا سوگل؟😂

اینجا موضوعتون چیه؟😍

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام گلم چطوره؟؟چرا صبا پامیشی پنچری؟؟ 😂😂😂

🤦🏻‍♀️ اخه منه لعنتي هنوز چشام باز نشده...دقيقا لحظه اي ك كمي تا اندكي هوشيار ميشم با چشم بسته گوشيمو پيدا ميكنم قفلشو ك باز كردم گوشه چشمو باز ميكنم وارد سايت ميشم...

يكم درك كن

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سلام عجب ادمايي هستيناااا خب يجا قرار ميذاشتين همو ميديدين😁

سلام بلا

چطوری؟

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
2728
راستی حمیده صدات کنم یا سوگل؟😂 اینجا موضوعتون چیه؟😍

سلام خوبين؟؟؟؟؟؟

ايشون كبري٠٠١١ هستن

شما؟؟؟؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سلام بلا چطوری؟

سلام 😂چرا بلا حالا؟؟؟؟؟

تو چطوري عزيزم؟

سلام خوبين؟؟؟؟؟؟ ايشون كبري٠٠١١ هستن شما؟؟؟؟

سلام ممنون

منم سئوگیم هستم😍

حالا چرا کبری ۱۱؟😁

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
سلام 😂چرا بلا حالا؟؟؟؟؟ تو چطوري عزيزم؟

چون دوست دارم میگم😄

من که اصن عالی تو فضام

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
هر موقع رو به راه نباشم اینارو میرم میخونم یکم حالم خوب میشه😑

ژاااان ژاااااااان..............

چون دوست دارم میگم😄 من که اصن عالی تو فضام

چي زدي نااااقلا؟؟؟؟؟

جنسش نابيه؟مث خودته😂

سلام ممنون منم سئوگیم هستم😍 حالا چرا کبری ۱۱؟😁

چون صغري دوست نداشت شد كبري😂😂😂

اصل نميدي؟

چي زدي نااااقلا؟؟؟؟؟ جنسش نابيه؟مث خودته😂

قفلی زدم

نه بابا فکر کنم جنسش قاطی زیاد داشت😄

قفلی زدم نه بابا فکر کنم جنسش قاطی زیاد داشت😄

😂اميدوارم هميشه خوب باشي...😊

😂اميدوارم هميشه خوب باشي...😊

خوب ک نه ،فعلا زنده ایم

مرسی عشقم

2706