2737
2734
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29435 بازدید | 5972 پست
نه مال ماکه اوله

ماهيي ك از اول شروع كرديم خسته ايم شما جاي ما شيفت وايميسين؟؟؟؟؟ما بريم؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیگه بعدش که دستشو خوندم زیر بار نرفتم 😂😂😂

خوب شد سریع دستشو خوندی 😂😂

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2728

خانوما جیش بوس لالا بدویین👏👏بدویین👏👏

ی اسکرین از صفحه گوشیتون بذارین ببینم وضعیت شارژه گوشی چقده

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
ازت نا اميد شدم چرا يهو ساكت شدي 😂😂😂

جي بگم🥰خوابم گرفتع هيجانم نميدين ك ادم خوابش بپره سوالاي جنجالي و😂😂😂😂😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738
خانوما جیش بوس لالا بدویین👏👏بدویین👏👏 ی اسکرین از صفحه گوشیتون بذارین ببینم وضعیت شارژه گوشی چقد ...

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
شببخیر عشقا

شبت بخیررر خوشگل خانوووم

خانوما جیش بوس لالا بدویین👏👏بدویین👏👏 ی اسکرین از صفحه گوشیتون بذارین ببینم وضعیت شارژه گوشی چقد ...

نصف شبي مث روح سرگردان نشستم رو مبل گوشيمم تو شارژ موها درازمم دورم خودم دارم ميترسم از خودم....

2706