2726
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29435 بازدید | 5972 پست
ميدونستم 😂😂ازت دورش كن طاقت ندارم پيشش بموني😂

😂😂😂😂😂

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوکی بزار منم میزارم

چش بيني ابرو لب مو

انتخاب كن

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سایزه پیرهنت😉😂😂😂😂😂

خيلي خيلي خيلي خوشحال شدم پيدات كردم....داشت ميزد ب سرم ب ني ني يار پيام بدم🤦🏻‍♀️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سایزه پیرهنت😉😂😂😂😂😂

دوس دارم بگم اسمال اما مدیومه 😏

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
نه یه برنامه نویس همه فن حریفه خودمم نمیبینمش الانم توی یه کشور دیگه ایم و کنفرانس داره 😐

ايشالاسالهاي سال كنار هم خوشحال و شاد زندگي كنيد😍

منم شوهرم همش سركاره خسته ميشم

دماغ ولب...خوبهههههه؟؟؟😅😅

يهويي؟؟؟؟

2706