2726
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29435 بازدید | 5972 پست
يني چشاي من پت و كجه ☹️😂زود از دلم درار

نه اخه اسی گفت چشم کجا،شایدم من بد متوجه شدم اتفاقا چون تو راستکی بودی عاشقت شدم واااااالا بووخودا

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اخه اسی گفت چشم کجا،شایدم من بد متوجه شدم اتفاقا چون تو راستکی بودی عاشقت شدم واااااالا بووخودا

تو هم مثل من توهم اشنا توی نینی سایت داری منم همینم اخرش حذف کاربری میکنم اون دوره که من ساختم اینو میشد اسمو عوض کرد

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2728

عششششششقمممممممممممممممممممممممممممممم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
تو هم مثل من توهم اشنا توی نینی سایت داری منم همینم اخرش حذف کاربری میکنم اون دوره که من ساختم اینو ...

عاره هس 

من خودم فقط از يه كامنت يه نفرو شناسايي كردم😂

اگه ادم تيز و بزي باشن تا حالا متوجه شدن 

عاره هس  من خودم فقط از يه كامنت يه نفرو شناسايي كردم😂 اگه ادم تيز و بزي باشن تا حالا متوجه ...

یا خدا😐

واي تو ك نميدوني چقد غصه خوردم از فكرت هنوز بيدارم كلي دنبالت گشتم ي عالمه مدل حميدهhamide سرچ كردم

خوشحالم كرديييييي

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
كلاجيامم قشنگه حتي😂

رفتم بنویسم شرخی شد سرخی گفتم یا خدا الان منظور بد میگیره سریع پاک کردم😂😂😂😂😂😂 

2706