1542
1480
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 28713 بازدید | 5907 پست
خوب بچه ها تافردا✋ ازحموم دراومدم موهام خیسه برم خشک کنم تاسرمانخوردم نصفه شب اگه بودین میام اگه ...

برو گلي راحت باش

كلا هر وقت ان شدي ي سر اينجام بيا

مث همه ما...

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
چشم حواسم بتو هست خوشگلم😘😘

🥰😍♥️

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

@نازگل2000   🥰😍♥️

خودم شدم جووووووون🥰😍😍😍

�از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂
خودم شدم جووووووون🥰😍😍😍

اونو لغو ميكني؟

1546
اونو لغو ميكني؟

ارع

بدم میاد ازاون نازگل

�از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂
ارع بدم میاد ازاون نازگل

اره اين ي چيرززززز ديگه ست...

8
بچه ها قط شدم برم گردونين تو تاپيك سياسي بدجور حرف زدم 😂

سلام گلم خوبی؟چیشده چ حرفی؟😂

سوگلhهستم😉 ترکیدکاربریم😛 سره ی سؤال تو جرئت یا حقیقت فقط هعی😂😂😂😂😂😂
یه کیبوردنصب کردم روگوشی کلیداش جابه جاس جونم درمیادتا میام یه چی تایپ کنم😂

😉😂😂😂

دستت دردنکنه خوب دوستان منم نازگلم20ساله ازاصفهان دوساله عروسی کردم بچه مچه هم ندارم دیگه چی.... ...

خب خداروشکر عشقم ک خوشبختی 

منم زینب هستم ولی زینب صدام نکنین😉 ۲۲سالمه بچه مشهدم ولی الان ساکن مشهدنیستیم بخاطرشوهرم۴سال البته نزدیک ب ۵ساله ک ازدواج کردم والحمدلله خوشبختم😁😀

1563
بذا خودم بگم استارتر كاربري قبليش @سوگل_h بود ي شب تو بازي جرات حقيقتي ك ب اصرار منه بيشرف تاپيك زد ...

قربونت برم من ❤😍😘نگواینجوری راجب خودت عقشم فدای سرت😉😂😂😂😂تاباشه ازین ترکوندنا😂😂😂

متاهله سنشم اگه اشتباه نكنم متولد٧٦ امروزم بيبي زده هاله ضعيفي داشت منتظره دوباره جي....ش كنه 😂 ...

ان شاال‍ا‍ه گلی جونم❤❤😍😘😉😂

1578