1464
1459
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 24332 بازدید | 4672 پست
عزیزم جرات یا حقیقت ؟؟؟؟؟😊😊😊

طبق معمول جرات😂

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
باید اپلای کنه به شرکت های مختلف و بعدم مصاحبه و این مراحل همه چی اوکی باشه اره

موقعيت شغلي خوب اونجا براش پيش مياد 

مهندسه؟

درخواست دوستي قبول نميكنم 😕 پروفم رو كپي نكنين مرسي اه🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻
😂😂😂😂پا ك نيست لامصب قايق موتوريهههه😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سوگلhهستم😉 ترکیدکاربریم😛 سره ی سؤال تو جرئت یا حقیقت فقط هعی😂😂😂😂😂😂

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

یا منو 😂😂😂😂😂

ميدونستم 😂😂ازت دورش كن طاقت ندارم پيشش بموني😂

درخواست دوستي قبول نميكنم 😕 پروفم رو كپي نكنين مرسي اه🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻
1475
بعععععللللللللههههههه. سوال میپرسم جواب بده..کی حموم بودی؟؟

سره شبی😉

سوگلhهستم😉 ترکیدکاربریم😛 سره ی سؤال تو جرئت یا حقیقت فقط هعی😂😂😂😂😂😂
طبق معمول جرات😂

از دماغت عكس بگير بفرس

8
موقعيت شغلي خوب اونجا براش پيش مياد  مهندسه؟

بستگی داره حقیتا من کار سوهرم خوب بود زمانی که ایران بودیم خود شرکت های خارجی از نت رزومشو دیدن و چند ماه پیگیرش بودن و خودشون پیشنهاد دادن ما اصلا فکر مهاجرت نبودیم یهو همه کارا سریع پیش رفت😑😐

❤️
عکس یهوویی بده🙊🙊🙊😅😅

ميشه كامل ن؟؟؟؟وقيح....

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1474
بستگی داره حقیتا من کار سوهرم خوب بود زمانی که ایران بودیم خود شرکت های خارجی از نت رزومشو دیدن و چن ...

خدا روشكر كه رفتي 

بهتر شد 

پزشكه رقيب عشقي من ؟

1457