2726

چی کار کنم؟ هر پنج دقیقه یک بار بیدار میشم تمام بدنم کوفته ست

دارو مصرف میکنم دیشب و امشب بخاطر تب و لرز سرم زدم فردا دکتر خودمو میبینم چه جوری شبو به صبح برسونم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مراحلش بایدبگذره دوسه روزه بهترمیشی

از پریشب وضعم همینه هر شب تا سرم نزنم تخت میلرزه از شدت تب لرز

پیش پنج تا متخصص زنان پرونده دارم هیچ کدومشون نگفته بود باید واکسن آنفولانزا بزنی

مرگو دارم به چشم میبینم دریغ از ذره ای بهبودی

لعنت به اون بردهای تخصصی شون وقتی هیچ دانشی پشتش نیست

از پریشب وضعم همینه هر شب تا سرم نزنم تخت میلرزه از شدت تب لرز پیش پنج تا متخصص زنان پرونده دا ...

چون بارداری بدنت ضعیفه برای همین بیشتر خودشو نشون میده بیماریت نهایتش ۱۰ روزه خوب میشی زیاد دارو مصرف نکن استراحت کن مایعاتم زیاد بخور

چون بارداری بدنت ضعیفه برای همین بیشتر خودشو نشون میده بیماریت نهایتش ۱۰ روزه خوب میشی زیاد دارو مصر ...

توی این دو روز ۲ کیلو و نیم وزن کم کردم خودمو بستم به مایعات و شلغم وعسل و آب سیب طبیعی و آب لیموی طبیعی و… من آستانه تحملم بالاست ولی انگار شدتش زیاده

امشب دکتره گفت فردا با دکتر خودت هم مشورت کن احتمالا بستری بشی 

سر کار میرم کلی کار دارم الان اصلا وقتش نبود اینجوری مریض بشم بیفتم همه اینا به کنار نگران بچه مم🥺🥺🥺

توی این دو روز ۲ کیلو و نیم وزن کم کردم خودمو بستم به مایعات و شلغم وعسل و آب سیب طبیعی و آب لیموی ط ...

سلام عزيزم من الان هفته١٢هستم ازديروز گلوم سوزش گرفت الانم بدن دردشديد دارم جوري كه انگاراستخرنام دارن جدا ميشن توچيكاركردي خوب شدي خيلي نگرانم