2733
2734
این قسمت با هم‌تفاوت داشتیم.ما تمام این ۱۱ سال با هم بودیم و هیچ وقت نشد حتی ۱ روز قهر باشیم

میدونی من خودم ادم عجولی بودم و اشتباه همیشه از طرف من بوده متاسفانه و بخاطر این کارام همیشه پشیمونم 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان32سالمه از 19سالگی دوست بودیم قبل محرم عقد کردیم😄😄😄دیگه من معروف بودم به زلیخا 😄😄😄.درکت ...

آخخخخی😍😍😍 انشاالله شما هم خوشبخت باشیدددد.

مشکل ما مخالفت خانواده من بود.منم امسال عقد کردم تازه.من ۱۶ سالم بود باهاش دوست شدممم

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
میدونی من خودم ادم عجولی بودم و اشتباه همیشه از طرف من بوده متاسفانه و بخاطر این کارام همیشه پشیمونم ...

ميگم حالا به نظرت من چيكار كنم تروخدا .. تو بيشترين زمان كات كردنت چقد طول كشيده؟

2728
ميگم حالا به نظرت من چيكار كنم تروخدا .. تو بيشترين زمان كات كردنت چقد طول كشيده؟

عزیز دلم اولا توکلت به خدا باشه اگه خدا بخاد حتما بهم میرسین دوما ما خودمون گاهی انقد باهم سرد میشدیم که من میخاستم لجشو دربیارم حتی تا مرز ازدواج باشخص دیگه ای هم رفتم بیشترین زمان کات کردنمونم 5ماه بود که من کلا جوابشو ندادم و مثلا خواستم فراموشش کنم اما واقعا نمیتونستم چون همه فکرم قلبم پیش اون بود.من برات دعا میکنم که ان شالا بهش برسی عزیزم ناامید نباش 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫