2703
2553
ببین دوست عزیزم اول از همه مطمین باش اگه مصلحتت باشه خدا خودش کمکت میکنه بهش برسی اما به موقعش شماهم ...

دقیقا ببینید منم عین زمان قبل شما فکر میکنم هی میگم این برای من تلاش نمیکنه ولی بدبخت از شهرشون میکوبه میاد تهران من ببینه شاید زیاد نیاد ولی بالاخره تو دوسال ۱۰ بارو اومده ولی من همش میگم تو خانوادت ترجیح میدی و من ول میکنی😐😭اون هی میگه هر طور راحتی فکر بکن ولی اصلا من مطمئن نمیکنه فقط هی میگه عاشقمه تلاششو میکنه جا نمیزنه

Ça va aller :||||
خیلی هم خوب شما نصف مشکلات مارو ندارین که .ما چون فرهنگا متفاوت بود سخت گرفتن ولی الان هردو خونواده ...

بخدا من تنها ارزوم همينه ولي ميدوني خيلي انرژي منفي دارم هي ميگم نه بابا اون اصن دلش با تو نيس و ازين حرفا حتي زماني كه سفت و سخت ميخواس بياد جلو من ميگفتم مگه ميشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزدلمي مرسي ولي خب من راستش خسته شدم جا زدم اونم هي شل كن سفت كن داشت الانم دو بار پيام داد من جوا ...

اره میفهمم من خودمم خیلی وقتها کات کردم و به کل گذاشتمش کنار حتی بایه خواستگارم تا مرز عقد رفتم البته من اشتباه زیاد داشتم چون عجول بودم ولی همسرم بسیار ادم ریلکسی بود و هنوزم هست😄😄😄بنظرم اشتباهات منو تکرار نکن دلشو نشکن 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
2720
اره میفهمم من خودمم خیلی وقتها کات کردم و به کل گذاشتمش کنار حتی بایه خواستگارم تا مرز عقد رفتم البت ...

عزیزم یه سوال، امکان داره تا یه سال قصدش ازدواج نباشه بعد تصمیمش عوض بشه جدی به قضیه فک کنه؟

خیلی دوست دارم فامیلامون بدونن من هیچوقت بهشون سلام نرسوندم😹😹
اره میفهمم من خودمم خیلی وقتها کات کردم و به کل گذاشتمش کنار حتی بایه خواستگارم تا مرز عقد رفتم البت ...

منم عين توم اون هميشه دلش ميخواست تو ايده ال ترين شرايط ازدواج كنيم هر دومون كارمون جور شده باشه پس انداز داشته باشه به حد كافي و استخدام شده باشه خلاصه همه ي كاراشو كرده باشه بعد بياد ولي من هي دوس داشتم زوددددددتر بياد الان اخه من اگه برم جلو اون خيلي مغروره چون جواب ندادم جواب نميده كه 

دقیقا ببینید منم عین زمان قبل شما فکر میکنم هی میگم این برای من تلاش نمیکنه ولی بدبخت از شهرشون میکو ...

اره پسرا اکثرا درون گرا و صبورن ما دخترا عجول منم همیشه میگفتم اولویتت کارته نه من اما الان از خیلی از رفتارام پشیمونم چون حرفایی زدم که دلشو شکستم اما اون صبوری کرد پسرا بعصیاشون دوس دارن تمام شرایط اکی باشه بعد اما ما دخترا عجولیم درست داریم همه چی همون لحظه که ما میخاییم اتفاق بیفته

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
عزیزم یه سوال، امکان داره تا یه سال قصدش ازدواج نباشه بعد تصمیمش عوض بشه جدی به قضیه فک کنه؟

اره بابا من خودم تو سال سوم طرف ديگه واقعااااا ميدونستم ميخواد منو بگيره يني اولش اينجوري نبود اصلا 

2714
اره پسرا اکثرا درون گرا و صبورن ما دخترا عجول منم همیشه میگفتم اولویتت کارته نه من اما الان از خیلی ...

واي اره دختر افريقا تو چقد خوبي بيا با هم دوستاي صميمي بشيم 😂

اوووف نگم برات که چه داستانی داشتیم ولی اون ته دلش عاشق من بوده و تصورشم نمیکرده من بهش جواب مثبت بد ...

چقدررررر جالب....

من و همسرم هم ۱۱ سال دوست بودیم.فکر می کردم رکورد دار باشم😅😅 ما هم خیییلی سختی کشیدیم تا به هم رسیدیم.جنگیدیم تا بالاخره شددد😍😍 چقدر شبیه به هم هستیم. از چند سالگی دوست بودین؟

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!

ببین من که طرف شمارو نمیشناسم ولی من همسرم میگه من خیلی دوستت داشتم اما اصلا تصورشم نمیکردم که باهات ازدواج کنم چون حس میکرد چون من خوشگلم و از نظر موقعیت خونوادگی از اون بالاترم عمرا باهاش ازدواج کنم اما به مرور که با من حرف زد و من از علاقم گفتم بهش اونم به ازدواج با من فکر کرد .

اره پسرا اکثرا درون گرا و صبورن ما دخترا عجول منم همیشه میگفتم اولویتت کارته نه من اما الان از خیلی ...

انگار داری خود منو میگی منم همش میگم تو سر کاری خداییی تو بگو اگه میخواست من ول بکنه اون دو باری که خانواادش گفتن نه این کار میکرد دیگه پس چرا مونده

Ça va aller :||||

این قسمت با هم‌تفاوت داشتیم.ما تمام این ۱۱ سال با هم بودیم و هیچ وقت نشد حتی ۱ روز قهر باشیم

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
چقدررررر جالب.... من و همسرم هم ۱۱ سال دوست بودیم.فکر می کردم رکورد دار باشم😅😅 ما هم خیییلی سختی ...

من الان32سالمه از 19سالگی دوست بودیم قبل محرم عقد کردیم😄😄😄دیگه من معروف بودم به زلیخا 😄😄😄.درکت میکنم عزیزم معمولا رابطه های طولانی سختی زیاد داره ناامیدی داره دعوا داره قهر و کات کردن داره اما همه شون لذت بخشه ایشالا که شما هم هرروز خوشبخت تر بشین😊😊😊😊

ببین من که طرف شمارو نمیشناسم ولی من همسرم میگه من خیلی دوستت داشتم اما اصلا تصورشم نمیکردم که باهات ...

نه اين خيلي خودشو بالاتر ميبينه حس ميكنم من اونقدري كه اون ميخواد خوشگل نيستم ولي بخدا همه از قيافم تعريف ميكنن نميدونم اين چرا اينجوريه

2706