2703
2553
اگر تفکر سنتی داره چرا با یه خانم دوست شده؟ حالا ایشون رو نمی دونم ولی اینجا اکثر آقایون اینطورن که ...

خب دقيقا اينم اينجوريه ولي من ازونجايي كه خودمم دختر سنتي هستم و بجز اين با هيچكس نبودم يجورايي مطمعن شده از خوب بودنم دودل شده براي ازدواج نميدونه سنتي ازدواج كنه يا با من كه روم شناخت داره البته اينا فقط ذهنيت خودمه 

من خيلي دوسش دارم و ميدونم پسر خوبيم هست چند سالم هست باهميم اونم قصدش ازدواجه واقعا هم بود ولي هي د ...

ببین معمولا اینجور پسرا خوددارن چیزی بروز نمیدن تا قطعی شه من خودم 12سال صبر کردم خونوادش مخالف 100درصد بودن من همیشه بهش میگفتم تو بخاطر زندگیمون تلاش نمیکنی پس دوستم نداری اونم سکوت میکرد بعدها متوجه شدم گه اون کلی حرف زده با خونوادش که راصیشون کنه من خیلی عجول بودم و برون گرا همسرم درون گرا و منطقی .میشه بپرسم اهل کجایین؟من و همسرم از دو شهر متفاوت بودیم من تبریز همسرم تهران

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم با دوس پسرم ازدواج کردم تو ی شهر دانشجو بودیم تو خیابون منو دید وول نکرد منم جوابشو دادم بعد کلی تلاش

اول اون عاشق شد بعد ومنم کم کم عاشقش شدم حالاهم هر دومون عاشق سرسخت همیمم وهردومون عاشق نی نی تو شکمم

خیلی ب سختی ب هم رسیدیم بعد دو سال تلاش وخواستگاری اخرش خانوادم راضی شدن الانم شکر خدا راضیم عشقمون واقعا پاک بود والانم خالصانه عاشق همیم

2720
ببین معمولا اینجور پسرا خوددارن چیزی بروز نمیدن تا قطعی شه من خودم 12سال صبر کردم خونوادش مخالف 100د ...

اره اينم اينجوري نشون ميده كه باخانوادش حرف نميزنه ولي خواهرش با من حرف زد و خيليممممم راضي بود خواهرشم سن بالاست و شوهر و بچه داره اگر يه درصد خانوادش ناراضي بودن هيچوقت نميومد منو مطمعن كنه كه قراره بيان خواستگاريم ..دوتامونم همشهري هستيم ولي تهران دانشگاه اشنا شديم

منم همین مشکلات تورو دارم دقیقا ولی خیلیییییی میترسم جا بزنه بعد خودش میگه تلاششو میکنه ...به نظرت د ...

ببین دوست عزیزم اول از همه مطمین باش اگه مصلحتت باشه خدا خودش کمکت میکنه بهش برسی اما به موقعش شماهم برای رسیدن بهم تلاش کنین دلسرد نشین چون بعد ازدواج عشقتون خیلی بیشتر از سابق میشه الان من و همسرم انقد باهم خوبیم که گاهی دعوامونم میشه تا یاد سختییامون میفتیم زود اشتی میکنیم .منم دعا میکنم شما اگه واقعا باهم خوشبخت میشین بهم برسین

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫

ماالان دوستیم تابستونوعقد      اون عاشقتره     گاهی دلم براش میسوزع😔😔اخه من قبلا کسیو میخاستم ولی بخاطر خانوادم ولش کردم خیلی برام ـسخت بود    ولی من عشق اول اینم 😔😔

2714
ما هم با عاشقی ازدواج نکردیم من اصلا عاشق نبودم 😐

پ ن دوست بودین

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜
اره اينم اينجوري نشون ميده كه باخانوادش حرف نميزنه ولي خواهرش با من حرف زد و خيليممممم راضي بود خواه ...

خیلی هم خوب شما نصف مشکلات مارو ندارین که .ما چون فرهنگا متفاوت بود سخت گرفتن ولی الان هردو خونواده راضی ان و پشیمون که چرا سخت گرفتن😄😄😄دعا میکنم ایشالا بهش برسی چون هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ادم باکسی زندگی کنه که عاشقشه

ببین دوست عزیزم اول از همه مطمین باش اگه مصلحتت باشه خدا خودش کمکت میکنه بهش برسی اما به موقعش شماهم ...

عزيزدلمي مرسي ولي خب من راستش خسته شدم جا زدم اونم هي شل كن سفت كن داشت الانم دو بار پيام داد من جوابشو ندادم اونم بهش برخورد ولي واقعاااااا از ته دلم عاشقشم بخدا حتي فكر ميكنم برم با خانوادش حرف بزنم 

2706