2726

من اوایل خودم عاشقتر بودم ...خودم پیشنهاد دوستی دادم...بعدم خودم پیشنهاد ازدواج دادم...بعد از چند ماه عاشق شد جواب مثبت داد و الانم ۱۲ ساله ازدواج کردیم یکسال هم دوست بودیم...عاشق جسارتم شد🤣😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما..اول من عاشق بودم ۹۹ درصد تلاشا هم با من بود که جذبش کنم..لعنتی خیلی سفت بود ..پوستم کنده شد..خلا ...

واي خب منم همينو ميخوام منم ٤-٥ ساله پوست خودمو كندم واسه طرف الان ولش كردم جوابشو نميدم ولي واقعااااااا ميخوامش بخدا نميدونم چيكار كنم بدستش بيارم يني بخدا اونم ميخواد ولي نه قدر من حتي خانواده ها هم ميدونن ولي هي دس دس ميكنه 

۱۲ سال هیچ مخالفتی نداشتن خانوادها؟

اوووف نگم برات که چه داستانی داشتیم ولی اون ته دلش عاشق من بوده و تصورشم نمیکرده من بهش جواب مثبت بدم اما من ازش خواستگاری که کردم گفت تنها ارزوم رسیدن بتو بود 😄😄😄😄راهمون دور بود خونواده ها مخالف سرسخت اما بخاطر هم تلاش کردیم و اخرش بهم رسیدیم من روزی هزار بارم خدارو شکر کنم کمه انقد که بهم کمک کرده دمش گرم

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
2728
اوووف نگم برات که چه داستانی داشتیم ولی اون ته دلش عاشق من بوده و تصورشم نمیکرده من بهش جواب مثبت بد ...

خب اينم ته دلش منو دوس داره ولي دودله خيلي چون تفكر سنتي داره و دوست بوديم 

خب به من ياد بده چيكار كردي منم شرايط تو رو دارم ولي خواستگاري نكردم اما خيلي عاشق ترم 

ببین عزیزم اول از همه مطمین شو که پسر خوبیه و به درد زندگی میخوره من خودم کلی خاطرخواه داشتم تو دانشگاه که شاید از لحاظ ظاهری سرتر بودن اما معرفتی که همسرم داشتو مطمین بودم کمتر کسی داره و چون میدونستم که باهاش خوشبخت میشم این اجازه رو دادم که بهش بگم که دوسش دارم.بنطرم اگه توهم از طرف مقابلت مطمینی شک نکن و خواسته دلتو مطرح کن حتی اگر جواب منفی بشنوی باز شرمنده خودت نیستی

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫

هنوز نرسیدیم‌.... ولی اونقدری ک من عاشق اون صد برابرش عاشقتره در عمل ❤ انشالله برسیم ب هم ب زودی

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

اگر تفکر سنتی داره چرا با یه خانم دوست شده؟

حالا ایشون رو نمی دونم ولی اینجا اکثر آقایون اینطورن که توی مجردی دوست دختر دارن ولی در مورد ازدواج سنتی فکر می کنن! 

و خدایم کافی ست  

وای دقیق مثل همسر من که بسیار سنتی بود و همین باعث شد من جذبش بشم😄

ببین عزیزم اول از همه مطمین شو که پسر خوبیه و به درد زندگی میخوره من خودم کلی خاطرخواه داشتم تو دانش ...

من خيلي دوسش دارم و ميدونم پسر خوبيم هست چند سالم هست باهميم اونم قصدش ازدواجه واقعا هم بود ولي هي دو دله اخرشم كه من خيلي گير دادم گفت خانوادم به زور راضي ميشن بيان خواستگاري منم اينجوري نميخوام بيان منم ولش كردم كاملا ولي واقعا دوسش دارم چيكار كنم به نظرت قبل ازينكه من اصرار كنم اون اصلا خودش به صورت خودجوش ميخواست بياد جلو

وای دقیق مثل همسر من که بسیار سنتی بود و همین باعث شد من جذبش بشم😄

اره اينم خيلي سنتيه يني حس ميكنم دوس داره زني بگيره كه باهاش دوست نبوده ولي منو دوس داره نميدونم چه غلطي كنم دوست خوبم 

اوووف نگم برات که چه داستانی داشتیم ولی اون ته دلش عاشق من بوده و تصورشم نمیکرده من بهش جواب مثبت بد ...

منم همین مشکلات تورو دارم دقیقا ولی خیلیییییی میترسم جا بزنه بعد خودش میگه تلاششو میکنه ...به نظرت درست میشه ؟یا من بیخود میترسم😭

Ça va aller :||||
اون عاشق تر بود تو زمان دوستی اما من دوسش نداشتم زیاد مثل الان که زنش هستمو دوسش ندارم

واقعا؟من همیشه فکر میکردم اونایی ک با دوستی ازدواج میکنن خیلییییی خوشبختن من شوهرم مشکلی باهم نداریم خیلی  بهم محبت میکنه همه چی دراختیارمه خیلی طاقت اخلاقای بدم میکنه اما گاهی ته دلم دلم میگیره میگم کاش با عاشقی ازدواج میکردم

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜
2706