1464
1411

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

ما..اول من عاشق بودم ۹۹ درصد تلاشا هم با من بود که جذبش کنم..لعنتی خیلی سفت بود ..پوستم کنده شد..خلاصه اومد من و گرفت جامون عوض شد..اون عاشق شد

شروع رژیم در شیردهی💪قد ۱۶۷🤞وزن فعلی ۵۴🤨 وزن هدف👈۶۴😍 استارت ۳۰ آبان😎من میتونم👍امروز ۱۷ آذره..رفتم وزن کشی یهو یدم شدم ۶۰ کیلو😳خیلی شوکه شدم خودمم..تو ۱۷ روز ۶ کیلو اضافه کردم😍با اراده ی کی بودم من؟☺️مونده ۴ کیلو دیگه.ماشالله چشم نخورم خخ🧿🧿🧿
1334
من.😄خودم عاشقتر بودم خواستگاری کردم 12سال دوست بودیم بعدش مزدوج شدیم😄😄😄خیلی هم راضیم 

خب به من ياد بده چيكار كردي منم شرايط تو رو دارم ولي خواستگاري نكردم اما خيلي عاشق ترم 

ما دوست بودیم از راه دور اون ی کشور دیگه من اینجا تو اینستا اشنا شدیم بعدم ک مطمئن شدیم قصدمون ازدواج هست اومد ایران جفتمونم عاشق هم بودیم خیلی تلاش کردیم ک بهم برسیم

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
1396

من اوایل خودم عاشقتر بودم ...خودم پیشنهاد دوستی دادم...بعدم خودم پیشنهاد ازدواج دادم...بعد از چند ماه عاشق شد جواب مثبت داد و الانم ۱۲ ساله ازدواج کردیم یکسال هم دوست بودیم...عاشق جسارتم شد🤣😍

ما..اول من عاشق بودم ۹۹ درصد تلاشا هم با من بود که جذبش کنم..لعنتی خیلی سفت بود ..پوستم کنده شد..خلا ...

واي خب منم همينو ميخوام منم ٤-٥ ساله پوست خودمو كندم واسه طرف الان ولش كردم جوابشو نميدم ولي واقعااااااا ميخوامش بخدا نميدونم چيكار كنم بدستش بيارم يني بخدا اونم ميخواد ولي نه قدر من حتي خانواده ها هم ميدونن ولي هي دس دس ميكنه 

۱۲ سال هیچ مخالفتی نداشتن خانوادها؟

اوووف نگم برات که چه داستانی داشتیم ولی اون ته دلش عاشق من بوده و تصورشم نمیکرده من بهش جواب مثبت بدم اما من ازش خواستگاری که کردم گفت تنها ارزوم رسیدن بتو بود 😄😄😄😄راهمون دور بود خونواده ها مخالف سرسخت اما بخاطر هم تلاش کردیم و اخرش بهم رسیدیم من روزی هزار بارم خدارو شکر کنم کمه انقد که بهم کمک کرده دمش گرم

آنچه خدا خواست همان میشود😊😊😊😊
1514