2733
2734
عنوان

جشن دندونی

117 بازدید | 16 پست

امروز جشن دندونی بچه خواهرم بود به عروسمون که عقد گفتم سفرتون به شمال خوش گذشت،، یهو و ب توپ پر کفت نه اصلا،،، برادرت خیلی رفتاراش بده،، خسیسه، وابستس،، اشک منو تو شمال درآورده،،،، دارم فکرامو میکنم ببینم اگه درست نشد با مشاوره جدا بشم،،، میگفت احساساتمو میزارم کنار و با عقلم تصمیم میگیرم،،،، مامانم بچه خواهرمو داد بغلش گفت ایشالا جشن دندونی بچه خودت،، یهو گفت حالا شما اول عروسی بگیرین بعد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودت رو بزار جای زنداداشت، شاید حق با اون باشه، با داداشت صحبت کن ببین قضیه چی بوده

آره،، آخه من با عروسمون خیلی دوستم،، گفت تو الان ممکنه زیرآب مو بزنی ممکنه کمکمم بکنی 

2738
آره،، آخه من با عروسمون خیلی دوستم،، گفت تو الان ممکنه زیرآب مو بزنی ممکنه کمکمم بکنی 

کمکش کن براش مثل یه خواهر رفتار کن، اگه مقصر داداشته باهاش برخورد کن اگه هم اونه که باهاش صحبت کن بگو دلیل کار چیه

کمکش کن براش مثل یه خواهر رفتار کن، اگه مقصر داداشته باهاش برخورد کن اگه هم اونه که باهاش صحبت کن بگ ...

متاسفانه فکر کنم فکراشو کرده برادرم جیگرشو خورده، یه اخلاقای خاصی داره،،، بنده خدا کم آورده، میگفت اگه دوباره برادرت اشتباه کنه دیگه کلا به پدرم همه چیو میگم اون موقع کل حرمتا شکسته میشه و تمام

میتونی به پدرت بگی خودت؟ اگه پدرت منطقی باشه گوشه پسرشو میکشه

گفتم به بابام الان باهاش صحبت کرد گفت زنت مثل یه گل میمونه،، چرا با محبتت رفتار نمیکنی،،، ولی خیلی مغرور داد و بیداد کرد و آخرشم گفت اون چیزی که منننننننننن میگم میگه نه،، سر هر موضوعی،،،،، احمق حتی سر آرایشگاه عروسی هم باهاش دعوا کرده

گفتم به بابام الان باهاش صحبت کرد گفت زنت مثل یه گل میمونه،، چرا با محبتت رفتار نمیکنی،،، ولی خیلی م ...

پس کلا داداشت مشکل داره( ببخشید البته) برن مشاور شاید داداشت بتونه درست بشه اگه نشد جدا بشن الان بهتر از دو سه سال دیگه است که یه بچه هم داشته باشن

پس کلا داداشت مشکل داره( ببخشید البته) برن مشاور شاید داداشت بتونه درست بشه اگه نشد جدا بشن الان بهت ...

اخلاقش بده،، آبرومون رفت،،، عروسمون میگفت الان طلاق بگیرم بهتر چون شناسنامم عوض میکنم،،، آخه خیلی دختر خوبیه شناخته شدس هم خودش هم خونوادش کلی خواستگار داشت،، مطمئنم طلاق بگیره دوباره ازدواج میکنه اونم سریع 

اخلاقش بده،، آبرومون رفت،،، عروسمون میگفت الان طلاق بگیرم بهتر چون شناسنامم عوض میکنم،،، آخه خیلی دخ ...

چرا آبروتون بره بگین باهم تفاهم نداشتن، حداقل بزارید دختره خوشبخت بشه

بازم میگم داداشتون رو بفرستید مشاوره البته اگه قبول کنه

2706