2703
2713
عنوان

درسته میگن نوزادبعدازچله ارومترمیشه؟؟؟؟؟؟😞

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ی من یکسالشه خواب طولانیشو از ساعت ۳تا ۴ شروع میکنه قبل از اون هر ده دقیقه یکبار پا میشه منم تا چهار هرشب بیدارم اینجور لااقل سردرد نمیگیرم هی بخوابم و پاشم...چقدر دلم میخواد یه شب کامل بخوابم 

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 
2456
بچه ی من یکسالشه خواب طولانیشو از ساعت ۳تا ۴ شروع میکنه قبل از اون هر ده دقیقه یکبار پا میشه منم تا ...

منم مثل شما ..

چند وقتشه؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
بچه ی من یکسالشه خواب طولانیشو از ساعت ۳تا ۴ شروع میکنه قبل از اون هر ده دقیقه یکبار پا میشه منم تا ...

سعی کن تغییرش بدی باهر راهی بلدی،تجربه دارم که میگم پسرم تاسه سالگی این شیوه رو ادامه داد بخدا داغون شدم حسرت مهمونی مسافرت به دلم موند جون شبا تا چهاروپنج بیدار بود منم بجای اینکه تغییرش بدم خودمو باشرایط وفق دادم به امید اینکه بهترمیشه ولی سه سال طولش داد..الانم دخترم داره دهنمو سرویس میکنه میخوام هرجور شده نزارم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
منم مثل شما .. چند وقتشه؟؟؟

یکسال تازه...دختر داداشم یکسال و نیمشه هنوز همین بساطو داره ...اونو که میبینم دیگه بدتر افسردگی میگیرم. ..میگن تا دوسال و نیم همین بساطه😥

یکسال تازه...دختر داداشم یکسال و نیمشه هنوز همین بساطو داره ...اونو که میبینم دیگه بدتر افسردگی میگی ...

نهدنزار،اگه دل درد یامشکلی نداره همراهش نشو،برقارو خاموش کن خودتونو بزنین به خواب،خسته ش کنین تاقبل دوازده نزارین بخوابه،خلاصه هرکاری میتونین بکنین وگرنه اون دیگه حالا حالاها همینه وشب وروزو قاطی میکنه

2714
نهدنزار،اگه دل درد یامشکلی نداره همراهش نشو،برقارو خاموش کن خودتونو بزنین به خواب،خسته ش کنین تاقبل ...

هر راهی رو بگی رفتم عزیزم...فایده نداره..بچه اولمم همین بود شانس ندارم والا😕

شوهرتو چیکار میکنی گلم؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

وای نگو،منم اولیم همین بود به خودم قول دادم نزارم دومیم اینجوری بشه فعلا که چهل روزشه نمیشه کاریش کرد ولی دل درد ایناش بهتر بشه نمیزارم شبا بیدار بمونه واقعا از توانم خارجه اولیم خیلی اذیتم کرد

من بیشتر دلم به حال شوشو میسوزه تنها تنها باید لالا کنه

من بیشتر دلم به حال شوشو میسوزه تنها تنها باید لالا کنه    

شوهرمنم صبحا هفت میره تاهفت شب.تا یک اینا بامن نگه میداره کمک میکنه بعددیگه میفرستمش تواتاق درم میبندم میکم بخوابع که فردا بتونه بره سرکار

شوهرمنم صبحا هفت میره تاهفت شب.تا یک اینا بامن نگه میداره کمک میکنه بعددیگه میفرستمش تواتاق درم میبن ...

صبح بیداز میشی

2706