1662
1605
عنوان

کمممممممک‌.بچم تب شدید داره😭😭😭

119 بازدید | 19 پست

۲ سالشه داره هزیون میگه و دندوناشو روهم میسابه 

بدنش عین تنور داغه

از صبح تا حالا بش دارو میدادم خوب بود الان که خوابید خیلی بدتررررر شد‌

چه خوبه براش لطفا کمک کنید

تب خطریه عزیز من برای چی انقد سر سری رفتار میکنی ببر دکتر تا تشنج نکرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در دل من افتاده عشقت زمینگیر شدم🌹سر تو با قسمت با تقدیر درگیر شدم🌹ای بهونه ی زندگی بی تو من بی قرارم❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1660

نمک بریز تو اب پاشویش کن شیاف بذار لیمو شیرینش بده ولی پاشویه خیلی سریع تبو میاره پایین

ما دو نفریم تویه کاربری ینی تقریبا دوروح دریک جسم😄😅دوتا خواهریم برای همین موضوعات تاپیکا یذره بهم ریختس یکی واسه جهاز سوال میپرسه یکی واسه نوزادش😎😉
1668

شیاف بزار بعد دو ساعت بهش شربت پروفن بده دوباره بعد ۴ ساعت شیاف یا شربت استامینوفن بده

هروقت بجه تب شدید داره باید اینحوری بهش بدی تا دوباره تبش شدید نشه

ای دستور یه دکتر بهم گفت

پاشویه و تن شویه+شیاف استامینوفن یا نصف شیاف دیکلوفناک

اگه پایین نیومد ببر بیمارستان سرم میزنن خوب میشه..

این روندیه که واسه بچه خودم طی کردم

وقتی خدا را دارم...بی نیاز از هرکسی هستم..💕
شیاف بزار بعد دو ساعت بهش شربت پروفن بده دوباره بعد ۴ ساعت شیاف یا شربت استامینوفن بده هروقت بجه ...

اگر با استامینوفن و پروفن تبش پایین نیومد

یک سوم شیاف دیکلوفناک ۵۰ بزار ۱۲ ساعتی

شیاف دیکلوفناک عمودی به ۳ قسمت تقسیم کن

شیاف مشکلی نداره و خیلی سریع تبو میاره پایین.همزمان پاشویه کن و یکی از بچه ها گفت دستمال مرطوب بزار زیر بغلش که واقعا خیلی خوبه.حواست باشه با اب سرد پاشویه ندی با اب دمای ۳۰ درجه.فقط بجنب بچه ت علایم تشنج داره و خیلی خیلی خطرناکه براش و رشد پسرتو در اینده خدایی نکرده با مشکل مواجه میکنه اگه تشنج کنه

ببرش دکتر حتما 

تو یه ظرف یه مقدار آب گلاب با عرق شاطره باآب مخلوط کن باهمون پاشویش کن 

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                خواهم رسید به آنکه بایدبرسم💙💙♎♾️♑.            خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                       درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                           ازحال آشفته من خیلی به دوری😔.                            😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕😞                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                      ✨✨99/9/9😍👏💋💕💎
1645