2726
عنوان

استرس دارم همش..

148 بازدید | 21 پست

بچه ها میترسم بخوابم باز مثل دیشب شه😣😣کاپشنو شالمو گذاشتم کنارم اگ شد پاشم فرار کنم 😣خیلیییی وحشتناک بود بدجوری از خواب پریدم 😭کله روز بخاطره ترس دیشب دل درد داشتم و یخ کرده بودم 😭😭خدایاااا زلزله رو ازمون دور کن 

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کدوم شهری؟الان کاملا درین حالتم منم 

من گیلانم ولی بشدت میتدسم از استرس شکمم یخ کرده میگم نکه بیاد اخه دیشب گیلان ۲ kmزمین بوده

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌

بیشتر مصدوما کسایی هستن که پا شدن فرار کنن. به فکر فرار نباش. زلزله ای که خدایی نکرده خونه رو خراب کنه، بهت فرصت فرار نمی ده. نه از نظر زمانی و نه به دلیل تکون هایی که می خوره. همون جایی که هستی باید یه جوری پناه بگیری. مثلا کنار تختخواب.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
بیشتر مصدوما کسایی هستن که پا شدن فرار کنن. به فکر فرار نباش. زلزله ای که خدایی نکرده خونه رو خراب ک ...

دیشب پاشدم فرار کردم پذیرایی صاف زیره ساعتو تابلو بودم😑😐

کدوم شهری؟الان کاملا درین حالتم منم  من گیلانم ولی بشدت میتدسم از استرس شکمم یخ کرده میگم نکه ...

زنجان

2706