2726
عنوان

چطوری دخترم رو از شیر بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 26 پست
اره ترشح هورمون پرولاکتین متوقف میکنه ومن خوردم شیرم کم شد ولی حال تهوع گرفتم ولی حتما دکتربرو شیر ت ...

میدونم من الان چن ساعت شیر ندم سینم میخاد بترکه

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
اره ترشح هورمون پرولاکتین متوقف میکنه ومن خوردم شیرم کم شد ولی حال تهوع گرفتم ولی حتما دکتربرو شیر ت ...

شیرت چن روزه خشک شد؟

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیرت چن روزه خشک شد؟

دوروز درد کشیدم وبعد‌ش رفتم دکتر دوبار دارو خوردم انگار ترشح شیر متوقف شد وبعد بعددوروز کامل خوب شدازاول دکترمیرفتم همون دوروزم دردنمیکشیدم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
دوروز درد کشیدم وبعد‌ش رفتم دکتر دوبار دارو خوردم انگار ترشح شیر متوقف شد وبعد بعددوروز کامل خوب شدا ...

پس من از اول میرم خوب شد گفتی😘😘😘😘

2728
عادت میکنه  دختر من حتما شیر میخورد تا خوابش‌ببره شب اول ۵ صبح در حال گریه از حال رفت و ۶ بیدار ...

نی نوش چیه؟

دختر من نه عادت به شیشه داره نه هیچوقت پستونک خورده

من تازه گرفتم واول به سینم چسب زدم گفتم اوخ شده ،بعدش قبل خواب کامل باغذا سیرش میکردم ،بعدش یه شب ار ...

دختر من خیلی زبله، وقتی بغلش می کنم تو خواب که گریه نکنه شیر هم ندم، با گریه بیشتر نشون میده که نمی خوام بغل کنی، شیر بده، همینطور وقتی بجای شیر میخوام بهش آب بدم زیر بار نمیره

من باردارم، من چکار کنم؟؟؟ دارو که نمی تونم بخورم، خیلی دوست دارم شیرم خودش کم ، و نهایت قطع بشه اینطوری بچه هم ضربه عاطفی نمی خوره

دختر من خیلی زبله، وقتی بغلش می کنم تو خواب که گریه نکنه شیر هم ندم، با گریه بیشتر نشون میده که نمی ...

دخترمنم فقط میگفت شیرمیخوام وآب وبغل راضی نمیشدوچن شب گریه کرد وبلاخره متقاعد شدشیرخبری نیست ولی خلاصه شیشه شیر راضی نشدکه نشد،باید تحملت زیادکنی وگریه کرد شیرندی تاعادت کنه

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
من باردارم، من چکار کنم؟؟؟ دارو که نمی تونم بخورم، خیلی دوست دارم شیرم خودش کم ، و نهایت قطع بشه این ...

خب شاید داروش تو بارداری بدنباشه ،حتما با پزشک مشورت کن

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
نی نوش چیه؟ دختر من نه عادت به شیشه داره نه هیچوقت پستونک خورده

دخترمنم همینطور بود و موقع ترک شیرهم شیشه نگرفت والان میگم خداروشکرنگرفت وگرنه یه دوره هم بایدشیشه روترک میدادم وبراش بطری نی دار گرفتم با اون آب میخوره وبافنجان شیرمبدم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

ممنون از نظراتتون، اینم تجربه روز اول من

دیشب تلاش کردم بدون شیر بخوابونمش، غذا شو خورده بود و سیر بود، بغل کردم هی راه بردم لالایی خوندم تا خوابید، اما هی از خواب می پرید ، باز بغل لالایی ،  آخرش همسر هم اومد کمک، اون که خوابوند تا یکی دو ساعت بیدار نشد، بعد خودم خوابیدم و وقتی دخترم یکی دو ساعت بعدش بیدار شد، هم بخاطر سرماخوردگی و ضعف

هم خوابالودگی کوتاه اومدم و با شیر خوابوندمش، صبح زود که تو خواب و بیداری شیر خواست گفتم تموم شده، یکی دو بار تکرار کردیم در نهایت تعجب گیر نداد وخوابید، اما دو ساعتی بعد خودم بهش دادم، میخواستم یواش یواش بفهمه که گاهی شیر نیست 

بعد از ظهر هم که برای خواب شیر خواست رفتم یک استکان شیر عسل ولرم خوشمزه درست کردم بهش دادم اونم خورد بعد از شلوغ کاری زیاد هم بغل کردم و مث دیشب با لالایی خوابوندم، تو جاش که گذاشتم بیدار شد گریه کرد منم بجای شیر، فوری پاها مو بردم زیر تشکش و روی پا تکون دادم تا خوابش عمیق تر شد بعد هم دیگه خوابید، امشب اما خوابوندنی با اینکه سیر بود، با شیر خوابوندمش که یهو بهش فشار نیاد، چون خیلی مهربون و  عاطفیه و  نمیخوام ضربه بخوره، اونم چون سیر بود نسبتا زود رها کرد. انشأالله همینطور یواش یواش تا دو ماه آینده بتونم کامل از شیر بگیرمش. بچه به مادر و سینه مادر انس داره و نمی خوام با یهویی گرفتن ، احساس امنیتشو از بین ببرم.

از راهنمایی های خیلی خوب و کاربردی دوستان خیلی تشکر میکنم، واقعا راه گشا بود، باز هم مشتاق شنیدن تجربیات شما هستم، چه درباره از شیر گرفتن چه مشکل بزرگ از پوشک گرفتن، چون دیگه سنگین که بشم خیلی سخت میشه این کار....