2703
2553
عنوان

چطوری دخترم رو از شیر بگیرم

152 بازدید | 26 پست

سلام به همه مامان ها

دختر من از نوزادی عادت کرده با شیر بخوابه، الان 22ماهه اس و نمی دونم چطوری با این مشکل برخورد کنم، شیر دادن روز ها رو باحواس پرتی می تونم بپیچونم اما موقع خواب و توی خواب رو که دیگه فقققط شیر می خواد نمی دونم چکار کنم...... بخاطر بارداری اضطرار هم دارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عادت میکنه  دختر من حتما شیر میخورد تا خوابش‌ببره شب اول ۵ صبح در حال گریه از حال رفت و ۶ بیدار شد و گریه شروع شد شب بعدش ۴ صبح با نی نوش شیر خورد و ۵ بیدار شد و شیشه میخاسته گریه کرد و خوابید بعدم دیگه ب همین روال عادت کرد الان ۱ میخابه تا ۱۱‌صبح ۶‌صبح بیدر میشه با لیوان شیر میخوره و میخابه

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

شما که استادین تو شیردهی میشه بگین نی نی من که یکماهشه وقتی میارم زیر سینه تا شیر بخوره جیغ میزنه و گریه زیاد و امتناع از خوردن داره بااینکه علایم گرسنگی رو داره ولی شیر نمیخوره.چکار کنم علتش چیه؟فقط پانزده روز اول خوب بود.گاهی هم میگیره وسط خوردن گریه و ول میکنه لطفا راهنمایی کنید

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

من تازه گرفتم واول به سینم چسب زدم گفتم اوخ شده ،بعدش قبل خواب کامل باغذا سیرش میکردم ،بعدش یه شب اراده کردم گفتم اصلا دیگه نمیدم و باهمسرم بغلش میکردیم میخوابوندیم وسه شب گریه کرد عادت کرد ونصفه شبم اگه بیدارشدبالیوان آب بده تا تشنه نشه و واسه خودتم حتما اول برو دکتر دارو بگیر سینت ورم نکنه

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

باید صبوری کنی عزیزم

دختر من چندشب تا صبح گریه کرد، کلی جیغ زد منو زد دوسه شب ک دید خبری از شیر نیس مجبور شد کوتاه بیاد، دوماهه از شیر گرفتمش هنوزم گاهی پس لرزه هاش میگیردمون! 

2714
من تازه گرفتم واول به سینم چسب زدم گفتم اوخ شده ،بعدش قبل خواب کامل باغذا سیرش میکردم ،بعدش یه شب ار ...

دکتر برای شما چ‌دارویی داد؟؟

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
شما که استادین تو شیردهی میشه بگین نی نی من که یکماهشه وقتی میارم زیر سینه تا شیر بخوره جیغ میزنه و ...

ببرش دکتر ممکنه رفلاکس اذیتش کنه با معاینه معلوم میشه 

بعضی وقتا رفلاکس پنهانه و علائم بالا آوردن و.. ندارن ولی اسید معده  آزار میده نوزاد رو 

باید صبوری کنی عزیزم دختر من چندشب تا صبح گریه کرد، کلی جیغ زد منو زد دوسه شب ک دید خبری از شیر نیس ...

دخترمنم دیگه ازشیر گرفتم وامروز ازخواب بیدارشده با دست سبنمو نشون میده میگه ایییین 

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
شما که استادین تو شیردهی میشه بگین نی نی من که یکماهشه وقتی میارم زیر سینه تا شیر بخوره جیغ میزنه و ...

رفلاکس داره 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
به من بروموزیت داد ولی وحشتناک بدنم بهش واکنش نشون داد و استفراغ ومعده درد شدید گرفتم

شیر خشک میکنه؟میگن قرص خشک کنندم بخوری خشک میش شیر

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
شیر خشک میکنه؟میگن قرص خشک کنندم بخوری خشک میش شیر

اره ترشح هورمون پرولاکتین متوقف میکنه ومن خوردم شیرم کم شد ولی حال تهوع گرفتم ولی حتما دکتربرو شیر ترشح میشه وبیچارت میکنه از درد،بچه هم اونموقع لج داره نمیتونی بغلش کنی واقعا نابود میشی

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
2706