2726
تو یه مردی ، تازه از اون علاف و بی مزه هاش

عیب نداره همیشه هستن ادمایی ک مشکل دارن و در هرحالت میخوان خودشونوخالی کنن،باش فک کن من مردم حالامگه چیکارکردم ک زن ومرد بودنم عیب محسوب بشه؟؟شمادیررسیدین اکثریتم منومیشناسن تاپیکمم میره توپربازدیدا

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜
مرسى ازت هميشه بهم انرژى مثبت ميدى موضوع باردارى خيلى ذهنمو بهم ميريزه😔 از هفته ديگه بخاطر شماها ...

منم تورژیمم همیشه وهرروز دواستکان دمنوش زیره سبز چای سبز دارچین وزنجبیل بخور معجزه میکنه اگه همراهش ورزش کنی ک دیگه غوغاست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عیب نداره همیشه هستن ادمایی ک مشکل دارن و در هرحالت میخوان خودشونوخالی کنن،باش فک کن من مردم حالامگه ...

عه وای کی گفته مهسا جون مرده؟؟

عشقه منه بابا....ی خانوم زیبا و باحاله

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2728
عیب نداره همیشه هستن ادمایی ک مشکل دارن و در هرحالت میخوان خودشونوخالی کنن،باش فک کن من مردم حالامگه ...

دو روزه عضو شدی همه میشناسنت؟ بابا ترامپ! 😚

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .

مهسا جان خوبی؟؟

کم پیدایی...در طی روز چندبار اومدم دیدم هیچکدومتون نیستید منم رفتم😔

از الهام خبر نداری...یا یغما جون

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

باهات شوخی کردم ، هوینجوری گفتم بینم عکس العملت چیه ، بعدشم من باهات مشکل ندارم اصن با هیشکی تو دنیا ، بوسسسس عزیزی😚

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .

باید دوباره برا منم عکس بزاری ، منتظرم اصلا هم شوخی ندارم ، بزار منتظرم عزیزم 

دو روزه عضو شدی همه میشناسنت؟ بابا ترامپ! 😚

عه پیش گویی میکنی ببخشیدا یه موقع ضایع نشی  اماکاملا دراشتباهی این خط جدیدمه باهاش عضو شدم سه ساله تونی نی سایتم

باهات شوخی کردم ، هوینجوری گفتم بینم عکس العملت چیه ، بعدشم من باهات مشکل ندارم اصن با هیشکی تو دنیا ...

😍😍😍😍 من دلخور نمیشم از حرف کسی

مهسا جان خوبی؟؟ کم پیدایی...در طی روز چندبار اومدم دیدم هیچکدومتون نیستید منم رفتم😔 از الهام خبر ...

سلام خوبی لیلاجون نه عزیزم امروز صب رفتم کلاس ظهرم رفتم دندونموپرکردم صورتم بادکرده دهنم بی حسه هیچی نمیتونم بخورم

2706