2726
تو یه مردی ، تازه از اون علاف و بی مزه هاش

عیب نداره همیشه هستن ادمایی ک مشکل دارن و در هرحالت میخوان خودشونوخالی کنن،باش فک کن من مردم حالامگه چیکارکردم ک زن ومرد بودنم عیب محسوب بشه؟؟شمادیررسیدین اکثریتم منومیشناسن تاپیکمم میره توپربازدیدا

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜
مرسى ازت هميشه بهم انرژى مثبت ميدى موضوع باردارى خيلى ذهنمو بهم ميريزه😔 از هفته ديگه بخاطر شماها ...

منم تورژیمم همیشه وهرروز دواستکان دمنوش زیره سبز چای سبز دارچین وزنجبیل بخور معجزه میکنه اگه همراهش ورزش کنی ک دیگه غوغاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عیب نداره همیشه هستن ادمایی ک مشکل دارن و در هرحالت میخوان خودشونوخالی کنن،باش فک کن من مردم حالامگه ...

عه وای کی گفته مهسا جون مرده؟؟

عشقه منه بابا....ی خانوم زیبا و باحاله

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2728
عیب نداره همیشه هستن ادمایی ک مشکل دارن و در هرحالت میخوان خودشونوخالی کنن،باش فک کن من مردم حالامگه ...

دو روزه عضو شدی همه میشناسنت؟ بابا ترامپ! 😚

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .

مهسا جان خوبی؟؟

کم پیدایی...در طی روز چندبار اومدم دیدم هیچکدومتون نیستید منم رفتم😔

از الهام خبر نداری...یا یغما جون

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

باهات شوخی کردم ، هوینجوری گفتم بینم عکس العملت چیه ، بعدشم من باهات مشکل ندارم اصن با هیشکی تو دنیا ، بوسسسس عزیزی😚

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .

باید دوباره برا منم عکس بزاری ، منتظرم اصلا هم شوخی ندارم ، بزار منتظرم عزیزم 

دو روزه عضو شدی همه میشناسنت؟ بابا ترامپ! 😚

عه پیش گویی میکنی ببخشیدا یه موقع ضایع نشی  اماکاملا دراشتباهی این خط جدیدمه باهاش عضو شدم سه ساله تونی نی سایتم

باهات شوخی کردم ، هوینجوری گفتم بینم عکس العملت چیه ، بعدشم من باهات مشکل ندارم اصن با هیشکی تو دنیا ...

😍😍😍😍 من دلخور نمیشم از حرف کسی

مهسا جان خوبی؟؟ کم پیدایی...در طی روز چندبار اومدم دیدم هیچکدومتون نیستید منم رفتم😔 از الهام خبر ...

سلام خوبی لیلاجون نه عزیزم امروز صب رفتم کلاس ظهرم رفتم دندونموپرکردم صورتم بادکرده دهنم بی حسه هیچی نمیتونم بخورم

2706