2726
بنده

خوب شدی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها الاناس که گکشیم به درک واصل شه و خاموش بشه برم بزنم به شارژ

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2728

شب همگی بخیر😚😚

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
من زدم شارژ توام بزن

یا خدااااااا.

مگه سند ازادیمو امضا نکردی پس این چی بود دیگه😂😂😂😂😂

اخ جون یکی دیگه رو تور انداختم خوش اومدی بالام جان عکستوبده

😂😂😂😂😂 تو روحت

یا خدااااااا. مگه سند ازادیمو امضا نکردی پس این چی بود دیگه😂😂😂😂😂

نمیتونم دل بکنم ازت خوب نتیجه ی تعریفه زیادیه دیگه کجا مث توپیدامیکنم

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜
2706