1464
1411

بنده

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

من نميخوام

😂

شروع رژيم:٩٨/٨/٢٥...وزن شروع:٨١/٥...هدف اول:٨١...هدف دوم:٧٩...وزن فعلى:٨١/٥...تاپيك لاغرى خانماى ٨٥ كيلويى...من ميتونم به وزن دلخواهم برسم ميگى نه؟حالا ببين💪🏻تازه اگه چيت نكنم بيشتر هم ميتونم كم كنم  

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

هرکس آنلاینه میخوادببینه  

پسرداشتن حس شیرینیه دنیای کودکانه ومعصومانه اش به من که یک زن هستم آرامش عجیبی میده...وقتی که ازهمه مردهای زندگیم ناامیدمیشم وبه یک گوشه پناه میبرم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه،نه پدرمه ونه برادرم...اون تنها عشق زندگیه منه که بادستای کوچولوش موهامو نوازش میکنه وبرای اینکه غصه هاموفراموش کنم باصدای قشنگش توی گوشم میگه:مامان امروز موهات چقدر قشنگ شده...وتوی اون ثانیه هاست که اوج میگیرم وبا عشق زندگیم ازته دل میخندم...آره عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه اس که بانگاهش فریادمیزنه:مامان عاشقتم...ومن باتمام پوست وگوشت وخونم عشقش رو احساس میکنم😍😘
1432
1474

دوشمن

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱
1457