1464
1459
تو یه مردی ، تازه از اون علاف و بی مزه هاش

عیب نداره همیشه هستن ادمایی ک مشکل دارن و در هرحالت میخوان خودشونوخالی کنن،باش فک کن من مردم حالامگه چیکارکردم ک زن ومرد بودنم عیب محسوب بشه؟؟شمادیررسیدین اکثریتم منومیشناسن تاپیکمم میره توپربازدیدا

مرسى ازت هميشه بهم انرژى مثبت ميدى موضوع باردارى خيلى ذهنمو بهم ميريزه😔 از هفته ديگه بخاطر شماها ...

منم تورژیمم همیشه وهرروز دواستکان دمنوش زیره سبز چای سبز دارچین وزنجبیل بخور معجزه میکنه اگه همراهش ورزش کنی ک دیگه غوغاست

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

عیب نداره همیشه هستن ادمایی ک مشکل دارن و در هرحالت میخوان خودشونوخالی کنن،باش فک کن من مردم حالامگه ...

دو روزه عضو شدی همه میشناسنت؟ بابا ترامپ! 😚

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .
1436
عیب نداره همیشه هستن ادمایی ک مشکل دارن و در هرحالت میخوان خودشونوخالی کنن،باش فک کن من مردم حالامگه ...

مهسا جان خوبی؟؟

کم پیدایی...در طی روز چندبار اومدم دیدم هیچکدومتون نیستید منم رفتم😔

از الهام خبر نداری...یا یغما جون

باهات شوخی کردم ، هوینجوری گفتم بینم عکس العملت چیه ، بعدشم من باهات مشکل ندارم اصن با هیشکی تو دنیا ، بوسسسس عزیزی😚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .

باید دوباره برا منم عکس بزاری ، منتظرم اصلا هم شوخی ندارم ، بزار منتظرم عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1449
مهسا جان خوبی؟؟ کم پیدایی...در طی روز چندبار اومدم دیدم هیچکدومتون نیستید منم رفتم😔 از الهام خبر ...

سلام خوبی لیلاجون نه عزیزم امروز صب رفتم کلاس ظهرم رفتم دندونموپرکردم صورتم بادکرده دهنم بی حسه هیچی نمیتونم بخورم

1476
1331