2410
2553
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65711 بازدید | 872 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان دقت کنن....  فقط اونایی که پیگن ما پولداریم خودمونم براش زحمت کشیدیم....  کذب محض ...

عزیزم من الان پیا متونو خوندم ، من خودم جزو دسته پولدارا نیستم یه زنگی متوسط و معمولی دارم ولی این نوع طرز فکرتون اشتباهه ، درسته که تو جامعه تورم و گرونی واقعا همه رو عذاب میده ولی خیلیا هستن که تو همین گرونیا وضعشون عالی شده و یه مورد دیگه اینکه کار و شغل صرفا یه کار دولتی یا اداری نیست تو جامعه خودمون شعلا و کارایی هستن که کاملا حلال ولی درآمد بالایی دارن شاید چنیدین برابر یا حتی دها برابر یه شغل اداری 

پس این نشد نداره و اینکه بگیم یه جوون ۲۵ ساله نمیتونه پولدار باشه به نظرم اشتباهه 

ماهی پونصد تومن میدن؟شوخی میکنید؟

اره ب قران مجید اصلا شوخی نیست .. فروشندگی .. اصلا نباید بشینی مرخصی  یک  روز در ماه ۸۰۰ هزار تومن .. جمعه ها تعطیلاتم ک باید بری ‌....به نظرت ارزش داره ؟ 

عزیزم ملت این کارارو میکنن ک یکی هر روز پولدار تر از دیروز و یکی فقیرتر از دیروز میشه ... 

2720

من کلا بخاطر چند سال بیکاری شوهرم و دنبال کار نرفتنش و بیپولی خودم رسما گیاهخوار شدم چند سالی هست گوشت نخوردم فقط تو مراسم عزای یکی دوتا از بستگان مرغ خوردم . ولی برای اینکه مسخرم نکنن چرا غذاهای بدون گوشت میپزیم به همه گفتم گیاهخواریم واقعا هم چندساله گیاهخواری کردم مثلا سیب زمینی آب پز یا هویج آبپز تو دمی ریختم

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
فقر خیلی بده .ولی برا بعضیا خیلی دردناک تره.من شوهرم بیکاره در حالی که داداشش مدیره.همیشه فکر میکنم ...

روی باعثو بانیاش سیاه من امروز رفتم مصاحبه ی کار نیروی با 5 6 سال سابقه یا بیشتر  میگیرن تا جون دارن ازشون کار میکشن حقوق پایه ام میدن میپرسی چرا میگن سابقه کارت که پیش ما نبوده کارا تعطیل میشنو نیروها بیکار و باید بازم از صفر شروع کنن دیگه چه انگیزه ای واسه ادم میمونه مگه ی ادم چند بار میتونه از صفر شروع کنه.همه اینا به خاطر اینه کار تیستو کارفرماها سو استفاده میکنن .برادر شوهرت نمیتونه واسه شوهرت ی کاری بکنه؟

دوستان دقت کنن....  فقط اونایی که پیگن ما پولداریم خودمونم براش زحمت کشیدیم....  کذب محض ...

منم ی جورایی این حرفو قبول دارم فقط استثناعات هستن که میتونن روی پای خودشون پیشرفت کنن. هر کاری بالاخره ی سرمایه میخواد حتی شده اینکه بری ی فنی یاد بگیری که برا کسی کار کنی شاید ی زمونه ای میشد با ی قرون دوزار ی  سرمایه اولیه جمع کرد ولی الانا دیگه نمیشه.این چند ساله با این گرونی من این حرفارو باور نمیکنم.مگه اینکه کسی سرمایش مخ و نواوریش باشه که بابتش پول خوبی بگیره واقعا. که اینم باز ی درصد کمی از جامعست

عزیزم من الان پیا متونو خوندم ، من خودم جزو دسته پولدارا نیستم یه زنگی متوسط و معمولی دارم ولی این ن ...

میشه چند تا از اون شعلا و کارا مثال بزنی .که سرمایه اولیه و ثانویه نخواد 

2714
روی باعثو بانیاش سیاه من امروز رفتم مصاحبه ی کار نیروی با 5 6 سال سابقه یا بیشتر  میگیرن تا جون ...

هعی .... واسه همه غریبه ها میکنن برا داداش خودشون نمیکنن.حتی اسمشون هم واسمون دردسر شده .شوهرم هرجا واسه کار میره میگن مگه شما داداش فلانی مدیر اداره فلان نیستین؟چرا ایشون کاری براتون نمیکنه؟دیگه مشکوک میشن و .....

منم ی جورایی این حرفو قبول دارم فقط استثناعات هستن که میتونن روی پای خودشون پیشرفت کنن. هر کاری بالا ...

درسته عزیزم . متاسفانه یکی از بدترین خصیصه های مردم ایران زود باوری و سادگی هست. 

مثلا یکی از دوستان خواهر من تو مدرسه کمکای نقدی زیادی به مدیر مدرسه میکرد و یادمه یکبار چند سال بعد دبیر ریاضی خواهرمو تو خیابون دیدم و احوالش رو پرسید ... گفتم اون زمان بعضی بچه ها پارتی داشتنااا... گفت والا خانم دروغ چرا ، مدیر مجبورم میکرد نمره زیر ده این دانش آموز رو ۱۷_۱۸ بدم و من از صمیم قلبم ناراضی بودم منتها ممکن بود خودمو اخراج کنن.

این گذشت تا یه زمانی دوست خواهرم تو تهران توی دانشگاهشون پول زیادی در ساخت یه دستگاه داد و با یه دختر نابغه دیگه تو این کار شراکت داشتن یعنی علم از اون و پول از این. چقدر اخبارش پخش شد و تو روزنامه مصاحبه کردن باهاشون.

حدود سه سال بعد با کلکسیونی از افتخارات پولی وارد دانشکده ای در یکی از شهرای آمریکا شد و چند ماه بعد با یه خارجی ازدواج کرد.

شما اگر برید از همین خانم یکروز بپرسید شما چطور به این جایگاه رسیدین میگه با تلاش خودم!!! و هیچوقت نمیگه که پول و پارتی منو جلو انداخت.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
کجاش شوخیه؟منم شوهر خواهرم برا 9ساعت کار در روز ماهی 600 میگیره.فروشندگی همینه....

بابا اینجا مشهد یک ونیم میدن کی اخه با ششصد میره کار؟

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
اونی که خیلی پولداره اینقدر وقت نداره که بیاد تو نی نی سایت سرش جای دیگه گرمه ماهاهمه درحدمتوسط هستی ...

عزیزم ما همه اینا که شما گفتی هم نداریم فقط یه حقوق اونم از نوع کارگریش و انجام کارهای خونه با امثال شماها که میگید همه متوسط هستیم ، شریکم

کم کم ۴۰ سالم میشه اما هنوز شمال رو نرفتم یعنی نتونستم برم نه خونه پدرم نه خونه همسرم 

اما توکلم بر خداست

انشالا جیب شما و ما و همه مردم همیشه پر از پول باشه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
نه هیچوقتتتت...من عشقی که به شوهرم دارم روبادنیاعوض نمیکنم...هیچوقتم نشده ازبی پولی بهش شکایت کنم وت ...

خب پس بدون‌کمترین‌مشکل رو داری ، بی پولی در کنار مشکلات دیگه اهمیت کمتری داره

2706