2726
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست

منم اومدم بگم وضع مالیمون عالیه و لاکچری هستیم اما بشدت بدبختم چون همسرم بیماری روحی داره و لحظه ای شاد نیستم تو زندگیم.قدر لحظه های شاد زندگیتونو بدونید

بدون پول هم میشه خوش بود

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسیو میشناسم که یه دختر تو عقد داره یه دختر دبستانی، به خاطر جهیزیه ای که برا بزرگه میخرن نتونستن لب ...

من نمیدونم این جهیزیه چیه که باب شده آخه بابا کسی که انقدر وضع مالیش خرابه چرا باید اینجور مرسومات مسخره ایه که الکی باب شده رو به جا بیاره 😔

هر پدرومادر حتی اگه نداشته باشه هم سعی میکنه برای بچه اش بهترینا رو فراهم کنه و سربلندش کنه...ولی بخدا اینجوریش دیگه روا نیست 😥😔😔😔😔

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
2728
این روزا وقت زعفرونه و همه همسایه ها زعفرون پاک میکنن هر کیلو 10تومن بعضی بچه هام تمیز میکنن تا واسه ...

ببخشيد خانمى شما كه اطلاع داريد زعفرون كيلويى بخريم بديم پاك كنن به صرفه تره يا همينجورى آماده بريم از مغازه بخريم 

بعد الان كيلويى چنده زعفرون 

خدا جونم شکرت برا همه چى
یه نرمش هست که ویدئوییش را دارم برا دیسک کمره میگن خیلی خوبه نمیدونم چطور برات بفرستم. فامیلمون دیس ...

توروخدا برامنم بفرستید درخواست دوستی میدم قبول کنید توتل برام بفرستیدثواب داره

مگه ماهی و میگو چقدر می شه من ماهی 10 کیلو میگو می گیرم کیلو 30 تومن . ماهی هم بشه 300 .ماهی 2 تومن ...

میگو خوب خوبش کیلو بیست سی تومنه  از خر میگوها رو میگما

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
میگو کیلو ۳۰ تومن😯😯😯😯 چند روز پیش با مامانم رفتیم خریدیم کیلویی ۱۴۰ تومن.

جنوب فرق داره فکر کنم نهایتش پنجاه 60تومنه طرفای ما

والا ماهم چند وقت پیش قیمت کردیم کیلو 80  نمیدونم ایشون کجان که کیلو 30 تومنه  شایدجنوبن ...

جنوب ارزونه خانوم جان 😐

2706