2726
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست
خدا برکت بده به مالتون و خیرشو ببینید. میتونم بپرسم چطوری؟ شغل همسرتون چیه؟

اره عزیزم

کارمنده  اما ما با ساخت و ساز حرکت کردیم 

یعنی اولین خونمون رو که همه میگفتن نفروشید فروختبم و خودمون یه یه طبقه که تکمیل نبود ساختیم اما شیک 

اونو فروختیم دو تا خونه مجزا خریدیم 

بعد بکیشون رو فروختیم مغازه تو جای عالی خریدیم بعد خونه رو فروختیم این خونه رو ساختبم 

اما همه اینهاطی 15 سال 

یعنی باید حوصله داشته باشی و ببینی بازار الان چی میطلبه اونو انجام بدی بعدم قدرت ریسک داشته باشی  و هر کارز میکنی هر کاری باید سعی کنی درجه یک باشی و به روز باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط پست اول رو خوندم  اسی جان من و همسرم یکی دو ساله وضع مالیمون خوب شده.از صفر شروع کردیم. ...

چطور یهو انقد تغییر تو زندگیتون بوجود اومد؟؟؟؟؟ 

با چه درامدی

خدایا سرد این پایین از اون بالا تماشا کن🧡. اگه میشه فقط گاهی. خودت💛قلبامونو💜 ها کن🌹

فقر خیلی بده .ولی برا بعضیا خیلی دردناک تره.من شوهرم بیکاره در حالی که داداشش مدیره.همیشه فکر میکنم چرا باید انقدر اختلاف باشه اونم بین کسایی که یجا بزرگ شدن و رشد کردن و یجور پوشیدن و غذا خوردن . حتی تحصیلاتشون هم  یکیه.مشکل فقط اینه اون مال دهه چهله شوهر من دهه 60

2728
منم پسرهای همسن پسرم همشون دارن یادمه خواه شوهرم وقتی برای پسرش خریده بود، فقط بخاطر اینکه بهمون نش ...

ما با اینکه وضعیت مالیمون خوب نیس وقتی دخترم دنیا اومد شوهرم ماشین شارژی گرفت.بهش گفتم بچه های فامیل حسرت میخورن گناه دارن.پشیمونش کردم رفت پسش داد....

من اول پولدار بودم بعد فقیر شدیم و بعدم دوباره پولدار

...بهترین خاطراتم برای دوران بی پولیمونه...یادمه یبار هوس کباب گردیم ..۶ نفر بودیم بابام پولش رسید فقط ۵ تا سیخ بخره..کبابارو نصف کردیم باهم ..یا یادمه گوشت نداشتیم خورشتامونو مادرم با سویا قلقلی میکرد درست میکرد ...روزهای سختی بود ولی بهترین روزای عمرم بود چون همه با هم بودیم و خونه پدرم بودم...الان حسرت اون روزا میخورم..چقدر خوشحال بودم..بهترین روزهای عمر هرکس روزهای پیش مادر و پدر بودنشه

من هر دو حالتو تجربه کردم فقط میتونم بگم بی پولی و احساس ناامنی از بی پولی حیلی سخته از همه سخت تر برشکستگیه واسه دشمنم میخوام فقط.افت امکانات و شرایط زندگی پایین اوردن توقعات و... اینا واسه کسی که که قبلا مرفه بوده عذاب علیمه

چجوری پولدار شدی؟

شوهرم شغلشو عوض کرد .

کلی به من ارث رسید که درست ازش استفاده کردیم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
شوهرتون پولدار بودن الان؟و خونه پدر مادر وضعشون خوب نبود؟

بدبخت‌تر از ما بودن.

ما باز زندگی کارمندی داشتیم‌. اونا که هیچی نداشتن.

ولی خب جنم و اراده و تلاش داشتیم هر دومون. خیلی زحمت کشیدیم و درس خوندیم تا موقعیتمون خوب بشه

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
ما با اینکه وضعیت مالیمون خوب نیس وقتی دخترم دنیا اومد شوهرم ماشین شارژی گرفت.بهش گفتم بچه های فامیل ...

شوهر منم برای دخترمون ماشین شارژی خرید. اونموقع 1200 خریدش. 

اسمش مک لارن 

اما هر بچه ای بیاد خونمون حتما خودم سوارش میکنم ک باهاش بازی کنه چندبار اخرشبا ساعت 12 و یک شب باهاش رفته بیرون دور بزنه هر بچه ک بوده رو با خودش چند دور سوار کرده.. 

طاقت ندارم ببینم ک بچه نگاه ماشین کنه. 

خونمونم 80 متریه آنقدری جا نداره ک فقط تو خونه بازی کنه

خدایا سرد این پایین از اون بالا تماشا کن🧡. اگه میشه فقط گاهی. خودت💛قلبامونو💜 ها کن🌹
من عاشششششششق آشم....دلم خواست😯

نمیدونم چرا اخرشبا هی گرسنم میشه. 

و باید چیزی ک دلم بخاد بخورم و بخابم وگرنه دلم میخاد گریه کنم😐😐😐😐😐دیشبم همین موقع دلم کیک کاکائویی میخاست پاشدم درست کردم. همسرم و دخترم خواب بودن😐😐😐😐😐

من پایینم . خدارو شکر میکنم.اما خیلی هم حسرت دارم.فقط امیدوارم م خدا خودش درست کنه کارمونو 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
😂😂مارو میگی ، البته من همسرم گوشت دوست نداره مرغ می ریزم،  خیلی دغدغه گوشت ندارم چون دوست ندا ...

من بهش میگم مرغ بریزم تو خورشت انگار فحشش میدم.میگه هیشکی از نخوردن خورشت نمرده....

2706