2726
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست
چرا سرکار نمبری ؟ مثلا یه منشی ساده 

عزیزم تو تهران هستیم اما جای ک  خوب پول بدن نه ... ی چند روز پیش رفتم دنبال کار .. مثلا منش یا فروشندگی.. فروشنده ها متاهل نمیگیرن .. و منش هم تمام وقت  ۵۰۰ تومن میدن . ۷ صبح تا ۶ بعد ظهر  .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هر کس نسبت ب شرایط خودش میسنجه.من مهمون مثلا زیاد دارم.مهمونی هام خیلی پر خرجه کلی هزینه های ا ...

بله خب .. بالاخره هرچقدر پول بیشتری داشته باشیم به نسبتش خرجای بیشتری هم میکنیم دیگه

اگه بهت بگن حاضری پولدار بشی ولی از همسرت جدا بشی و تنهایی بچه ات رو بزرگ‌کتی قبول میکنی ؟

نه هیچوقتتتت...من عشقی که به شوهرم دارم روبادنیاعوض نمیکنم...هیچوقتم نشده ازبی پولی بهش شکایت کنم وتحت فشاربزارمش

2728
 عزیزم مگ چند سالت بود! تو ک میدونستی شرایطتت رو چرا نی نی اوردی ک مدیون خودت و بچه ات بشی ... ...

عزیزم من باردارنمیشدم ودکترم جواب کرده بودگفته بودفقط ای وی اف که خدامعجزش بهم نشان داد...همیشه شکرگزارم تاالان کمکم کرده ازاین به بعدشم میکنه

سلام من میترسم یه وقت شناسایی بشم.خجالت میکشم ولی ناراحت شدم تاپیکو خوندم.خوش ب حال پولدارااز من ک گزشت.ولی خیلی دلم برا دخترم میسوزه.دلم میخواد قطره اهن خارجی بدم.ولی پول نداریم دوست داشتم ب تعدیه اش برسم هر روز بتونم گوشتو اجیل بدم نمیتونم.دوست داشتم براش تاب و دوچرخه بخرم ک ذوق کنه نمیشه.البته ناراحت نیستما بازم خدا را هزار بار شکر تنمون سالمه خونه و ماشینم داریم.

ما با حقوق کارمندی زندگی میکنیم . دور ورمون همه شغل ازاد همه بچه ها ماشین شارژی یا کنترلی دارن ولی م ...

منم پسرهای همسن پسرم همشون دارن

یادمه خواه شوهرم وقتی برای پسرش خریده بود، فقط بخاطر اینکه بهمون نشون بده براش خریدن، دعوتمون کرد خونش

در رو هم که باز کردیم بریم داخل سالن بچش رو‌نشونده بود رو ماشینش گذاشته بودم وسط سالن 😒😒

خیلی بدم اومد از کارش

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
عزیزم تو تهران هستیم اما جای ک  خوب پول بدن نه ... ی چند روز پیش رفتم دنبال کار .. مثلا م ...

ماهی پونصد تومن میدن؟شوخی میکنید؟

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
زمان بی پولی و دانشجویی: پول تو جیبیم ۲۰ تومن بود که یه بار چشمم عفونت کرد و همشو دادم پول ویزیت و د ...

شوهرتون پولدار بودن الان؟و خونه پدر مادر وضعشون خوب نبود؟

خودمون که پولدار نیستیم متوسطیم... ولی پولدارهای اطرافمون سالی دو تا سفر خارجی دارن... کیف و کفششو ...

شغلشون چیه که پولدار شدن؟

2706