2733
2734
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست

گوشت باید باشه ها

بخصوص برا اطفال، افراد با بنیه ضعیف، احتمالا باردارها 

اما ب اندازه، نه زیادی....

نباید ترک شه، نبایدم زیاد مصرف شخ هردو مضره

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی چیزا هست یکیش بادام درختی باهاش شیر بادام درست کن معجزه ست توی تقویت بدن. دخترم ریزش مو داشت د ...

خب اینا ک غذا نمیشن پسرم نزدیک 4 سالشه.واقعا موندم تو غذاهاش.اصلا نمیدونم چی براش درست کنم.بادوم و اینا رو بهش میدم ولی سویق ندادم تا حالا

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
یه کم جزئی تر بگید بچه ها مثلا از مسافرت هاتون؟

من مسافرت خارج تاحالا نرفتم راستش ولی خوب سالی یه بار میریم قشم یا کیش با هواپیما خوبه خوش میگذره 

مثلا شمال و کاشان و همدان و جاهای دیگه هم در سال میریم 

کلا مسافرت زیاد میریم خداروشکر با خواهر برادرا 

یکی مادر خرج میشه آخرش که حساب میکنیم خرجمون چقدر شده هرکسی میده حقشو 

هفته ای یکی دوبارم  میریم شام بیرون هر دفعه یکی حساب میکنه  ...یا یه ویلا خارج شهر داریم آخر هفته ها همه جمع میشیم اونجا 

اینجوری که تقسیم میکنیم پولو خیلی خوبه به کسی فشار نمیاد 

خداروشکر راضیم از زندگی

بیایید دنیارو به جای بهتری تبدیل کنیم  
مامان منم گاهی گوشت نباشه با مرغ درست می‌کنه ولی خوشمزه میشه اونم. گاهی طرف مرغم نداره حتی

سلام

قورمه سبزی با مرغ تکه و قطعه شده و لوبیا چشم بلبلی امتحان کنید، عالی میشه ما میدرستیم گاهی

هرچند تو احادیثه ک مرغ خوک پرندگانه و خیلی خوب نیس....

کبک قرقاول بلدرچین شترمرغ بوقلمون بهترن.‌اونروز استادمون میگفت گوشت گنجشک ضد مشکلات پروستات هس و خیلی خوبه برا این بیماران....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2738
عزیزم واقعا ب بچه ها تو سن رشدن میشه گوشت نداد؟چی خوبه براشون؟

گوشت نده تا کم خونی بگیرن 😑

ولی در عوض با فرهنگ باشی 😯

تیکر برای کنکوره 😂😅 ‏پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطورباید دوباره رو پاهاش وایسته و به هیچکس تکیه نکنه...

منم هر دو رو تجربه کردم. ربطی به دوره قبل ازدواج و بعد ازدواج نداره.

تا قبل از شاغل شدنم توی پول بلیط اتوبوس از یه ایستگاه تا یه ایستگاه دیگه مونده بودم. مونده بودم اگه بخوام ازدواج کنم بابام پول نداره برام جاهاز بخره.

بعد از شاغل شدنم توی یه ارگان دولتی شرایط جوری شد که خدا رو شکر می تونم ماهیانه به نیازمندایی که میشناسم کمک مالی کنم. بعدشم که موقع ازدواجم همه وسایلم و خودم خریدم. با بهترین برند.

خب اینا ک غذا نمیشن پسرم نزدیک 4 سالشه.واقعا موندم تو غذاهاش.اصلا نمیدونم چی براش درست کنم.بادوم و ا ...

استاد طب سنتی ما میگفت بوعلی سینا معتقده سلامتی ۶ رکن مهم داره

و تغذیه فقط یکی از اون ارکانه و اصلا این حکیم بزرگ ورزش و تحرک رو از تغذیه مهمتر میدونه برا سلامتی....اما ایرانیا ب غلط فکرمیکنن تغذیه ازهمه چی مهمتره...!!

غذاخوردن آداب زیادی داره

اینکه نباید باهم خورد غذاهای مختلفو

آب و مایع خوردن زمان داره

باید یه نوع غذا بخوریم هروعده

خام و پخته نباید باهم بخوریم

میوه هم بهتره بامعده خالی خورده شه و باشکم پر جالب نیس...

کلا مردم فکرمیکنن هرچی بدن بچشون بخوره خوبه! مثلا میگن ععع خوب موز که مفیده، گردو مفیده، گوشت مفیده، شیرمفیده، معجون خوبه،مویز، ابمیوه، نارگیل عسل.....بعد چه خودشون چه بچه همه رو میخورن !!

درصورتی که وقتی همه چی باهم میخوریم طی چندساعت فکرمیکنیم خیلی سالم و قوی میشیم اما ب مرور دستگاه گوارش ضعیف میشه چون هرکدوم از مواد خوراکی هضم و جذب متفاوت با دیگر مواد دارن،بعد آدم هرچی میخوره بایددد بسوزونه وگرنه حتی همون موادی که فکرمیکردیم مفیدن دربدن میمونن و تبدیل ب سم و بیماری میشن ب مرور زمان

بخصوص برا بالغین یه وعده غذای پخته طی روز کافیه

ناهار باید کم کم حذف شه و یه صبحانه کامل و شام سرغروب کفایت میکنه.

این نمودار سلامتی ازنظر ابوعلی سینا هست

اینم مفیده https://dryazdian.com/fa/طب-سنتی/

جالبه بدونید الان تو اروپا و ملل بسیار پیشرفته دقیقا دستورات دین ما و طب سنتی مونو انجام میدن دولت و مردمش...ماییم که بیخبریم....چون یکی ازنزدیکانم اونجاس و همه آمارشونو داده، مثلا مریض شن و سرمابخورن فوری قرص و دارو‌ نمیدن دکترهاشون که! میگن استراحت،‌مایعات گرم،بخور، دمنوش، همینا....یا خیلی موارد دیگه

من تو خونه ي پدرم كلا راحت بودم الانم خداروشكر بد نيست البته ما قسط زياد داريم 

ولي چيزي كه برام مشكله اينكه به يه سري مسائل نميتونم عادت كنم

مثلا خونه ي پدرم هميشه بهترين مدل گوشي رو داشتم ولي الان از پارسال كه گوشيمو بچه هام خراب كردن و درست نشد يه گوشي از رده خارج شده دستمه و حاضر نيستم معموليشو بخرم ميگم صبر ميكنم ولي اوني كه ميخوام باشه 

اصلا اهل كلاس نيستم ولي برام سخته عقب گرد كنم

2706