2733
2734
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنر دارم ولی سرمایه ندارم که وسایل حداقلی کارمو تهیه کنم وکارمو شروع کنم امیدوارم همه ی اونایی که حس ...

برو سرکار حداقلی هم شروع کنی خوبه فروشندگی و چیزای دیگه حقوقت که دستت اومد بزن به کار

2731
خدا بهشون رحم کنه خیلی بده پز دادن خصوصا به کسانی که ندارن بدجور تاوان داره

باور کن دلم نمیخواد جایی که اونا هستن پا بذارم

اوف بچه هاش فقط دارن میگن ما اینو داریم اونو داریم

والا تاوان که چه عرض کنم

روز به روزم وضعشون بهتر میشه

صلوات برای نی نی دارشدنم میخوام.‌ میفرستی؟😘😘😘😘

بچه ها نمیتونم باور کنم کسی بگه هی ندارم اگه کسی میگه ندارهیا چوب تصمیمات اشتباهش رو میخوره و اینده نگر نیس یا حوصله کارو زحمت نداره من۱۴سال سابقه دارم وقت ندارم و اصلا تصمیم به موندن ندارم وگرنه کار ریخته خیلی ها تنبلی میکنن برن سرکار به خدا نه برا پز دادنه من به سختی به اینجا رسیدم با بچه و کار خونه شب نخابی زیاد ولی حاظر به تحمل بیپولی نیستم تو خونه پدرم خیلی بیپولی کشیدم خیلی ها باهنر خیلی اندک میتونن کم کم شروع کنن برن حتی فروشندگی وقتی تو جامعه باشی واقعا یاد میگیری چه جوری پول دراری

2738
بچه ها نمیتونم باور کنم کسی بگه هی ندارم اگه کسی میگه ندارهیا چوب تصمیمات اشتباهش رو میخوره و اینده ...

منم دقیقا همینطورم واقعا سخته که به خاطر تنبلی و پر رویی همش از شوهرامون انتظار داشته باشیم و خودمون تو خونه لنگ در هوا باشیم منم هفت ساله کار میکنم الانم قصد بچه دار شدن دارم و تا وقتی حامله نشم و زایمان نکنم می رم سر کار تو این دوره زمونه برای پیشرفت و  زندگی بهتر باید پا به پای شوهرامون بجنگیم مادرامونم همین کارو کردن و همیشه شغلی علاوه بر خانه داری داشتن و این منوط به ما ها نمیشه باهات موافقم صد در صد

از بیپولیهام بگم سالی یه مانتو میخریدم اگه مانتو پارسالم هنوز قابل پوشیدن بود دیگه لاکچری بودم یه سوییشرت برا تمام زمستون داشتم تا جون داشت میپوشیدم وقتی رفتم سرکار حقوقم برا یه مجرد خوب بود حتی نمیدونستم چه جور خرج کنم تا فهمیدم میشه بیشتر از یه مانتو هم داشت الان از نو ن شب بزنم دلم مسافرت بخام میرم لباسم هر وقت بخام میخرم گاهی که نمیتونم تصمیم بگیرم کدومو بخرم یا نمیخرم یا دوتا رو‌میخرم البته دیگه بهتر شدم خداروشکر😁

منم دقیقا همینطورم واقعا سخته که به خاطر تنبلی و پر رویی همش از شوهرامون انتظار داشته باشیم و خودمون ...

ببخشید وقتی زن جوون میاد میگه کمک کن فلانم بهمانم بچه کوچیک دارم تو دلم میگم نگاه من کار میگنم با چه بدبختی بعد باید بدم به اینا بچه بیارن

ببخشید وقتی زن جوون میاد میگه کمک کن فلانم بهمانم بچه کوچیک دارم تو دلم میگم نگاه من کار میگنم با چه ...

خخخخ منم نمیدم خخخخ من فقط به کسایی کمک میکنم که میدونم روزگار براشون بد اورده وگرنه خودشون مقصر نیستن

هنر دارم ولی سرمایه ندارم که وسایل حداقلی کارمو تهیه کنم وکارمو شروع کنم امیدوارم همه ی اونایی که حس ...

خودت همت کن کار کم حداقلی وقتی بری سرکار موقعیتهای جدید میبینی با کار تو بازار کارهای فانتزی خیاطی بکن اینترنتی بفروش سفارش تولد بگیر اینترنتی هزینه که نمیخاد دیگه اینا موقت فروشندگی کن پول دستت بیاد منم یه موردی بود یکسال میگفتم خدا درستش کن بعد دیدم انتظار خیلی سخته خودم دست به کار شدم از راه درست برم بالاخره خودش میگه از تو حرکت از من برکت

2706